حافظ مسلمی 1194 روز پیش
بازدید 29 بدون دیدگاه

مصاحبه ‌رسمی پدرو با باشگاه

پدرو بازیکنی با سابقه قهرمانی جهان جدیدترین بازیکن تیم بزرگسالان رم است.

روز سه شنبه پدرو 33 ساله با سابقه 25 قهرمانی مهم در کارنامه بعد از امضا قرارداد 3 ساله با جالوروسی به پای مصاحبه با سایت رسمی باگشه نشست و از شوقش برای شروع مرحله ای جدید از دوران فوتبالی اش گفت!

به رم خوش آمدی! چه حسی داری؟

“واقعا حس خوبی دارم. واقعا خوشحالم که در این باشگاه حضور دارم. جا داره که از همه به خاطر خوش آمدگویی تشکر کنم.هواداران، باشگاه و کارکنان. خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم.”

“بازی کردن در سری آو کشوری جدید، چالشی جدید برای من خواهد بود و خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم.”

تو در دوران ورزشی خود جام های زیادی، به نوعی تمام جام ها را برده ای. انگیزه ات برای حضور در باشگاه رم چه چیزی بوده است؟

“وقتی شما وارد باشگاه جدیدی می شوید باز هم می خواهید برنده شوید. من همیشه انسان جاه طلبی بوده ام و به همراه اهدافم به این باشگاه آمده ام، در صحبت با کادر تیم نیز گفته ام می خواهم با رم به پیروزی برسم. کسب یک جام محتمل است ولی می دانم برای تمامی اعضای تیم این یک چالش جدی است.”

بدون شک تو یک بازیکن سطح بالا هستی و این تابستان خیلی از تیم ها به دنبال تو بودند، چه چیزی در رم تو را به عقد قرارداد مجاب کرد؟

“چون رم تیم با شاکله مناسب است. تیم رو به رشد است و مسلما در این چند سال پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. این دلیل حضور من در رم است. مکالمه ای با مربی تیم پابلو فونسکا داشتم، او مربی مناسبی است. او به من گفت زمان مناسبی است که در کنار هم تیمی های جدید به میدان بروم و به دنبال دستاوردی جدید باشم. تکرار می کنم، این کاری سخت است ولی غیر ممکن نیست. بازیکنان با کیفیت زیادی در اینجا حضور دارند و این دلیل دیگر من برای حضور در این باشگاه است.”

مکالمه ات با پابلو فونسکا چگونه بود، در مورد چه مسائلی صحبت کردید؟ “مسلما زمانی که به مکانی جدید منتقل می شوید روحیه و انگیزه زیادی دارید تا در کنار تیم و هم تیمی ها رشد و پیسرفت داشته باشید. با فونسکا پیرامون این موضوع صحبت کردم، او گفت رم باشگاه مناسبی است، امکانات خوبی دارد و همه چیز در سال های پیش رو رو هب رشد خواهد بود و برای من این موضوع اهمیت داشت. از او به دلیل اعتمادی که به عنوان بازیکن تیمش به من داشت ممنونم. انگیزه بالایی دارم تا در کنار تیم رقابتی جدید یعنی سری آ را شروع کنم . خوشحالم که در اینجا حضور دارم و برای دستاوردی ویژه بسیار با انگیزه هستم.”

شما این فرصت را داشتید که از قبل شهر را ببینید و اکنون نیز امکانات این باشگاه در اختیار شماست. برداشت اول شما از هر دو چه بوده است؟
“بدیهی است که این شهر بسیار زیبا است! رم برای همیشه یک شهر تاریخی در اروپا و جهان است و این برای من بسیار مهم است که بتوانم در این شهر باشم
من واقعاً تحت تأثیر این شهر هستم ، بسیار بزرگ و بسیار خوب است و انتظار دارم بتوانم بهترین فوتبال خود را در اینجا انجام دهم. من می خواهم از اینجا با هواداران لذت ببرم. ”
چقدر هیجان زده هستید که در استادیو اولیمپیکو بازی کنید – زمینی که برای اولین بار نیز در لیگ قهرمانان اروپا پیروز شدید؟
“بله ، من اینجا خاطرات خوبی دارم چون در استادیو الیمپیکو در رم موفق به کسب لیگ قهرمانان شدم. بنابراین برای من یک استادیوم ویژه ، یک جایگاه ویژه در حرفه من است. اما اکنون من امکان بازی برای این تیم را دارم و به همین دلیل بسیار خوشحالم که اینجا هستم. ”
آیا قبلاً استقبال واقعی از طرفداران احساس کرده اید؟
“بله قطعا. مجددا باید بگویم متشکرم ، چون واقعاً انگیزه دارم که در اینجا حضور داشته باشم و با تیم شروع کنم و بازی هایی را در سری آ انجام دهم. باید بگویم از این استقبال متشکرم. من از همین چند روز و هفته اول احساس راحتی می کنم در اینجا ، و این یک چیز خوب است. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *