حامد شیرازی 1218 روز پیش
بازدید 21 بدون دیدگاه

بیانیه رسمی رم راجب فروش باشگاه

وب سایت رسمی رم تایید کرد که امشب توافق بین AS Roma SPV ، LLC ، سهامداران اکثریت AS Roma S.p.A ، و گروه کین در مورد فروش این باشگاه انجام شد.

قراردادهای رسمی در شامگاه چهارشنبه به امضا رسید و AS Roma SPV ، LLC صورتهای مالی زیر را به CONSOB ، مقام دولت ایتالیا که مسئولیت تنظیم بازار اوراق بهادار ایتالیا را بر عهده دارد ، منتشر کرد.

به عنوان انتشارات مطبوعاتی مالی رما

5 آگوست 2020

درکل 86.6٪ از سرمایه سهام تیم به گروه کین می رسد ، که شامل 3.3٪ مستقیم به تیم است ، و 83.3٪ سهام رم spv که غیر مستقیم به تیم کین می رسد.
در کل با احتساب سهمهای دیگری مثل Neep وASR soccerوASR Retail، معامله تقریباً 591،000،000 یورو ارزش دارد.

پیش بینی می شود معامله تا پایان آگوست 2020 بسته شود و تحت شرایط قانونی باشد. با توجه به شرایط خاص ، AS Roma SPV حق دارد معاملات را فسخ کند (البته تا17اوت)و پول را برگرداند. علاوه بر این ، با توجه به شرایط خاص ، هر یک از AS Roma SPV و فریدکین حق دارند در صورت عدم بسته شدن معامله تا 31 اوت 2020 ، معاملات را بدون حفظ هرگونه هزینه فسخ و خاتمه دهند.

تکمیل معامله باعث می شود فریدکین مبنی بر اجرای قوانین و مقررات مربوط ، پیشنهادی برای مناقصه اجباری در سهام باقیمانده تیم (نمایندگی تقریبا 13.4٪ سرمایه سهام تیم) ارائه دهد.

پس از اعلام خبر به CONSOB ، جیم پالوتا ، رئیس رم گفت: “خوشحالم كه تأیید می كنیم كه با گروه فریدكین به توافق رسیده ایم . ما امشب قراردادها را امضا کردیم و طی روزهای آینده اکنون با هم کار خواهیم کرد تا روند رسمی و قانونی را انجام دهیم که نتیجه آن تغییر در دست باشگاه خواهد بود. در طی یک ماه گذشته ، دن و رایان فرد کین تعهد خود را برای نهایی کردن این توافق و پیشبرد این باشگاه از روشی مثبت نشان داده اند. من اطمینان دارم که آنها صاحبان آینده بزرگی برای رم خواهند بود. ”

دن فریدکین ، رئیس و مدیرعامل گروه فرد کین ، گفت: “همه ما در گروه فردکین بسیار خوشحالیم که قدم هایی را برای تبدیل شدن به بخشی از این شهر و باشگاه نمادین برداشته ایم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا هرچه سریع تر خرید را تمام کنیم و به خانواده رم ملحق شویم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *