حافظ مسلمی 1236 روز پیش
بازدید 23 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد اسپال

پائولو فونسکا‌ پیش از دیدار مقابل اسپال‌ در کنفرانس‌ مطبوعاتی شرکت‌ کرد که در زیر قرار گرفته ست.

بازی یکشنبه مقابل اینتر شاید یکی از بهترین نمایش های رم از زمان حضور شما در اینجا باشد ، به خصوص با توجه به کیفیت تیم‌مقابل. بازیکنان بعد از آن تساوی چه احساسی دارند؟

“آنها خوب عمل می کنند. حتی اگر نمی توانیم خیلی خوشحال شویم ، زیرا ما به نتیجه نرسیدیم و به یک بازی که شایسته آن بودیم برسیم. اما بازیکنان خوب عمل می کنند و اکنون بازی سخت دیگری را پشت سر می گذاریم ، جدال دیگری که در آنجا به همان رفتاری که به اینتر نشان داد نیاز داریم.”

“این یک بازی مهم خواهد بود و ما فقط می توانیم پیروز شویم اگر به این روش بازی کنیم.”

لئوناردو اسپینازولا جدا  از خطایش، در پایان یکی از بهترین بازیکنان زمین بود. از آن پایان بازی چه نتیجه ای گرفتید؟

“اینها مواردی هستند که می توانند در طول بازی اتفاق بیفتند. اسپیناتزولا در فرم خوبی است ، او در اکثر بازی ها نمایش خوبی داشت و عملکرد خوبی هم دارد. این یک خطای سازماندهی یا قرارگیری نبود ، این فقط بدشانسی بود. ”

فردا شما به سمت فرارا می روید تا با طرفی که از قبل منتقل شده است روبرو شوید ، بنابراین چه نوع بازی را انتظار دارید؟

“آنها در این شرایط همیشه بازی های سختی هستند ، زیرا اسپال دیگر به آنها فشار نمی آورد و می توانند کمی آزادتر بازی کنند. این برای ما یک بازی دشوار خواهد بود ، به همین دلیل به همان نگرش و جاه طلبی که اخیراً نشان داده ایم نیاز داریم. من به خوبی می دانم که این یک بازی آسان نخواهد بود. ”

دو بازیکن پشت ادین ژکو در این سیستم زندگی سختی دارند – آنها باید در هر دو مرحله بازی به تیم کمک کنند. هنریک مخاریان و لورنزو پلگرینی چگونه از نظر جسمی عمل می کنند؟

“آنها خسته شده اند ، اگر آنها بازی را شروع کنند ، فردا خواهیم دید. الان هر دو واقعاً خوب بازی می کنند. من با انتقادات به لورنزو موافق نیستم. ما نمی توانیم فراموش کنیم که او در این فصل چند بار مصدوم شده است یا اینکه چقدر برای تیم سخت کار می کند.”

“من به او ایمان کامل دارم و فکر نمی کنم بعضی از چیزهایی که درباره او گفته می شود عادلانه باشد. او برای هم تیمی هایش بسیار سخت کار می کند. او برای ما فوق العاده مهم است. ”

آیا فردا دوباره با همان تیم می روید یا آمادگی استراحت برخی بازیکنان را دارید؟

“خواهیم دید. ما در حال ارزیابی شرایط همه بازیکنان هستیم. ما چندین بازی شدید پشت سر هم داشته ایم – بنابراین فکر می کنم به احتمال زیاد ما باید در چند موقعیت تغییراتی را ایجاد کنیم. ”

نیکولو زانیولو چطور است؟ آیا او برای بازی فردا در میادین بازی خواهد کرد؟

“او هنوز هم کاملاً مناسب نیست و در ترکیب تیم نخواهد بود. با این حال ، من می خواهم بگویم که بعضی از مواردی که درباره زانیولو نوشته می شود درست نیست.”

“کسانی که من را می شناسند ، می دانند که من همیشه مانند حقیقت صحبت می کنم ، همانطور که در گذشته با بازیکنان دیگر هم انجام داده ام. بعضی از داستان ها درست نیستند. هیچ مشکلی با زانیولو وجود ندارد ؛ اگر بگویم که من با او صحبت کردم و وجود دارد. هیچ حقیقتاً این نیست. وقتی مشکلی پیش بیاید آن را خواهم گفت. در حال حاضر او مجروح شده است ، همین است. مسئله دیگری نیست.”

“من از نیكولو سؤال كردم كه او چگونه است و آیا او آماده سفر با تیم است؟ پاسخ دلگرم کننده تری نسبت به دیروز به ما داد ، بنابراین من تصمیم گرفتم که او را با خود بیاورم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *