حافظ مسلمی 1234 روز پیش
بازدید 26 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد اینتر

پائولو فونسکا سرمربی آ.اس رم پیش از دیدار مقابل اینتر در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

اسمالینگ به تمرینات گروهی بازگشته ست.آیا او آماده ست که از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد؟

“ما خواهیم دید.کریس روز گذشته به بازیکنان تمرین کرد .او مصدوم بود!بنابراین ما شرایط او را امروز و فردا خواهیم دید.او فقط چند جلسه با تیم تمرین کرد و باید ببینیم چگونه ست.”

“. با زانیولو مشکلی ندارم ، برای من یا برای هر یک از هم تیمی هایش. بعداً در موردش صحبت کردم و همه چیز خوب است. او بازیکن مهمی است ، مدت ها است که کنار گذاشته شده است ، و ما به او ایمان زیادی داریم. ما در مورد  اتفاقات افتاده مقابل ورونا صحبت کرده ایم و همه چیز خوب است ، مشکلی با او وجود ندارد. ”

رم در این فصل هیچ یک از  چهار تیم بالای جدول  راشکست نداده است،آیا این نشان می دهد که شما شایسته حضور در جایگاه پنجم هستید؟

“ما باید هر بازی را به صورت جداگانه بررسی کنیم. این آمار ممکن است نشان دهد اما ما در مقابل هر چهار بازی خوبی نمایش داده ایم. ”

به نظر می رسد در حال حاضر از درون تنشی وجود دارد اما درون آن شرایط چگونه است؟

“این برداشت ها از خارج از باشگاه است ، اما در اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد. تیم اعتماد به نفس دارد ، همه آنها متحد هستند ، من فکر می کنم شاید مشکلات فقط از خارج قابل درک باشند. در اینجا همه آرام هستند. ”

آیا فردا لورنزو پلگرینی در ترکیب قرار گیرد”

“پلگرینی باز نظر جسمی و روحی خوب عمل می کند و او از فردا شروع می کند.”

اخیراً چیزهای زیادی از چنگیز اوندر  جاستین کلایورت مشاهده نکردیم؟

” اما من فقط می توانم 11 بازیکن را همزمان انتخاب کنم. تیم خوب پیش می رود و من نمی خواهم فعلاً خیلی چیزها را تغییر بدهم. هر دو بازیکن خوب تمرین می کنند و وقتی فرصتی وجود دارد آنها بازی خواهند کرد. ”

آیا هنوز فکر می کنید رم می تواند در جایگاه چهارم لیگ را به پایان برساند؟

“این بسیار دشوار خواهد بود ، ما باید صادق باشیم. برای من نکته اصلی بازی فردا مقابل اینتر است، ما نمی توانیم به چیزی فراتر از آن فکر کنیم ، فقط آن بازی. ”

برونو پرز از سرگیری مجدد پنج بازی را آغاز کرده است ، در حالی که داوید زاپاکوستا فقط دو بار شروع کرده است. چه چیزی باعث می شود تا این بازیکن برزیلی در ترکیب قرار بگیرد؟

“ما فردا خواهیم دید که چه کسی بازی می کند ، اما من باید بگویم که نیاز به بازیکنی داریم که کمی حمله کند – مثل برونو. به همین دلیل است که او اغلب بازی می کند. ”

اینتر آنتونیو کونته حرکات حملات خوبی دارد که از آنها استفاده می کند – شما برای مقابله با تهدیدات آنها چگونه کار می کنید؟ ممکن است باعث شود فردا کمی عقب تر بازی کنید؟

“نه ، ما باید همچنان مانند گذشته بازی کنیم – تحت فشار قرار دادن تیم ها تا حد ممکن در زمین. ما نمی خواهیم آن را تغییر دهیم ؛ من اینتر را خوب می شناسم ، آنها مربی خوبی دارند و بازیکنان بسیار خوبی هم دارند. ما روی تهدیدهای آنها کار می کنیم ، می دانیم که آنها دوست دارند چه کاری انجام دهند. ”

آیا اگر روملو لوکاکو بازی کند یا بازی نکند ، فردا اوضاع تغییر خواهد کرد؟

“نه ، این از نظر ساختار دفاعی ما هیچ چیزی را تغییر نخواهد داد.”

بعد از بازی چهارشنبه گفتید که از عملکرد الكساندر کولاروف در سه بازی برگشت رضایت دارید. آیا او می توانست در آن نقش ادامه یابد یا این یک انتخاب اضطراری بود؟

“او بازی خوبی داشت و ممکن است او بتواند در این نقش بازی کند. من نمایش او را خیلی دوست داشتم ، و این نقشی است که او قبلاً در منچسترسیتی نیز بازی کرده بود. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *