مصاحبه فونسکا بعد از برد ورونا

پائولو فونسکا سرمربی رم بعد از برد دو بر یک مقابل ورونا مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

“جردن ورتو و ادین ژکو باز هم برای ما گل زدند.آنها از سه بازی گذشته تا به حال، فوق العاده بودند.”

پیروزی مقابل تیم قدرتمند ورونا کار ساده ای نیست!

“بازی در برابر تیم هایی مثل ورونا همیشه دشوار است ، اما فکر می کنم امروز ما پیروز شدیم و بازی خوبی کردیم. ما می توانستیم بازی را زودتر از بین ببریم ، شش یا هفت فرصت برای گلزنی داشتیم.”

“ما از لحاظ دفاعی تقریباً همیشه در زمین بودیم و پائو لوپز مجبور نبود کارهای زیادی انجام دهد ، هر چند این کار ساده ای نبود.”

“هیچ یک از طرف های بزرگ دیگر نتوانسته اند بازی را علیه آنها در این فصل دیکته کنند ، اما ما هیچ وقت واقعاً در معرض خطر نبودیم و فضای زیادی برای دفاع از آنها پیدا کردیم.”
بدون شک پیروزی در این دیدار،بخاطر اقتدار شما و تشویق شما بود.بازیکنان چه حسی دارند؟

“من از رفتار بازیکنان امشب خیلی دوست داشتم. تیم از نظر جسمی بهتر می شود و کمی فشار بیشتری برای فشار بر مخالفان دارند و واقعاً خود را تحمیل می کنند. شما نمی توانید در هر بازی فشار کم داشته باشید ، اما فکر می کنم تیم از این نقطه نیز بهتر می شود. ”

آیا می توانستید در نیمه دوم از فضاها بیشتر استفاده کنید؟

وی گفت: “ما فرصت های شفاف زیادی ایجاد کردیم تا یک گل سوم یا چهارم بعد از استراحت بین دو نیمه به ثمر برسانیم. در برابر تیمی که نفر به نفر بازی می کند و چنین فشارهایی بر شما وارد می شود کار آسانی نیست ، اما ما توانستیم نمایشنامه را به خوبی بسازیم – ما در بعضی مواقع فاقد توانایی لمس کامل توپ هستیم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *