مصاحبه فونسکا بعد برد برشا

رمی ها در هفته سی و دوم  موفق شدند سه بر صفر برشا را در دیداری خارج از خانه شکست دهند.پائولو فونسکا بعد از این برد مهم مصاحبه ای انجام داده که اظهارات او در زیر قرار گرفته ست.
“امروز عصر می توانستیم به خصوص در نیمه اول گل های بیشتری را به ثمر برسانیم ، اما تیم عملکرد خوبی داشت.”
شما همیشه آرام بودید ، چه چیزی به بازیکنان خود در این دوره سخت گفتید تا اعتماد به نفس خود را برگردانند؟
“با اینكه بازیکنان متوجه شوند كه نمی توانند گذشته را تغییر دهند ، بنابراین باید بر آینده متمرکز شوند. این تیم در نیمه اول فصل کارهای خوبی انجام داد ، بنابراین به وضوح این همان چیزی است که آنها قادر هستند..”
“امروز به آنها گفتم ، اگر آنها امروز پیروز نشوند ، پیروزی روز چهارشنبه بی فایده خواهد بود. آنها می دانستند که گرفتن سه امتیاز چقدر مهم است.

آیا این شکل گیری امنیت بیشتری به شما می دهد؟
“بله ، ما مثل این خوب بازی می کنیم. هر دو برد به بازیکنان اعتماد به نفس داده اند. بازی آخر مهم بود ، نه فقط به خاطر پیروزی بلکه به این دلیل که خوب بازی کردیم و دوباره بقیه فصل را جبران کردیم. اکنون ما دوباره پیروز شده ایم – اما باید به بازی بعدی ، مقابل ورونا فکر کنیم ، که کار سختی خواهد بود. ”

راجر ایبانز امشب  در وسط  دفاعبازی کرد. فکر شما آنجا بود؟
“به دو دلیل: زیرا او سریعترین مدافعان است و به دلیل این که به راحتی توپ را از دفاع راه اندازی می کند.”


آیا فردا ناپولی و میلان را تماشا خواهید کرد؟
“من زیاد به تیم های دیگر فکر نمی کنم ، فکر می کنم تمرکز بیشتر روی بازیهای ما مهم باشد. اما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. ”

همچنین به نظر می رسید که این تیم به شدت این بازی را تمام می کند. آیا آنها از نظر جسمی نیز بهبود می یابند؟
“بله و همانطور که گفتم برنده ها همیشه اعتماد به نفس را به ارمغان می آورند. در حال حاضر تغییر نکردن خیلی چیزها نیز مهم است ، اما باید بگویم تیم امشب از هر نظر خوب عمل کرد. ”

چقدر مهم بود که امشب اینگونه کنترل شود ، به شما امکان می دهد از زیرمجموعه خود استفاده کنید؟
“بسیار مهم است که بتوانیم چنین کاری را انجام دهیم. پلگرینی دو بازی آخر را انجام داده است ، ورتو هم بازی کرده است. مهم این بود که ژکو استراحت کرد و باید بگویم که کالینیچ واقعاً خوب بازی کرد. من به تمام بازیکنانم اطمینان دارم و این به من اجازه می دهد تا آنها را بهتر مدیریت کنم. ”

چرا پائو لوپز امشب بازی نکرد؟
“ما صحبت کردیم ، او مدتی به دلیل مصدومیت خارج شد. او در دو بازی اخیر بازی کرد و ما تصمیم گرفتیم از میرانته استفاده کنیم و او هم مثل همیشه خوب بود.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.