مصاحبه فونسکا بعد از برد پارما

پائولو فونسکا بعد از سه باخت متوالی تیمش،در دیدار مقابل پارما بالاخره به برتری رسید.او بعد ا مسابقه مصاحبه ای انجام داد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

پیروزی بعد از سه باخت متوالی مهم بود اما رم امشب نمایش متفاوتی از خود نشان داد.
“بله،رسیدن به پیروزی مهم بود اما همچنین بازی خوبی انجام دادیم.”

“من از پیروزی راضی هستم اما از  نتیجه نهایی راضی نیستم. ما می توانستیم سه یا چهار گل را به راحتی به ثمر برسانیم – هیچ دلیلی برای ما وجود نداشت که به همان روشی که انجام دادیم دچار آن شویم. ”

تیم  مقابل شانس بیشتری نسبت به بازی های دیگر ایجاد کرد. آیا رویکرد دیگری وجود داشت؟

“ما شانس زیادی ایجاد کردیم. بعد از رسیدن به گل اول، تیم مقابل واقعاً خوب جواب داد.یم از نظر دفاعی قوی بودیم و به پارما فضایی برای حمله نمی دهیم. واکنش کل تیم خوب بود. ”

جردن ورتو و آمادو دیاوارا اساساً این بازی را امروز دیدند که مسئولیتهای مختلفی دارند؟

“جردن امروز اجازه حمله بیشتری داشت، او واقعاً خوب کار کرد. در حال حاضر از وضعیت خوبی برخوردار است. دیاوارا نیز خیلی خوب بازی کرد و به سه مدافع کمک کرد. با شیوه بازی پارما بازیابی توپ دوم و بازی رو به جلو مهم بود. و او در این رابطه واقعاً خوب عمل کرد. ”

 

تیم از نظر جاه طلبی هجومی خود چگونه عمل کرده است؟

” همه آنها جاه طلبی و تمایل خود را برای پیروزی در بازی نشان دادند. اما ما هنوز فقط یک بازی برنده شده ایم. ما باید با همان نگرش به مسابقه بعدی رفتار کنیم ، در غیر این صورت پیروزی امشب معنی چندانی نخواهد داشت. ”

از نظر چرخش برای بازی بعدی چه انتظاری باید داشته باشیم؟

“من نمی خواهم تغییر زیادی بدهم. امروز تیم خوب بازی کرد ، اما امروز دو بازیکن برای روز شنبه  مقابل برش محروم شدند و بنابراین ما باید تغییراتی ایجاد کنیم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.