حامد شیرازی 1330 روز پیش
بازدید 111 بدون دیدگاه

مصاحبه هافبک هجومی جدید رم،پالوما لازارو!!

پالوما لازارو ، مهاجم اسپانیایی که ۲۶ سال سن دارداولین خرید تابستانی تیم بانوان رم ست که به تازگی از فیورنتینا به تیم نخست پایتخت ملحق شد.

او که در طول 18 ماه گذشته در پینک باری و فیورنتینا گذراند ، هیچ چیز غریبه ای در فوتبال ایتالیا ندارد – و از آینده پیش رو در پایتخت ایتالیا ،هیجان زده است.

لازارو گفت: “من رم را انتخاب کردم زیرا باشگاهی است که سابقه بسیار خوبی  دارد.این یک باشگاه تاریخی با برنامه بلند پروازانه برای آینده است.”

“من فکر می کنم فصل خوبی داشته باشیم ، می توانیم در لیگ رقابت کنیم. تیم کیفیت بالایی دارد.”

وی خاطرنشان كرد: “من فکر می كنم كه سه بار با رم روبرو شده ام ، آن بازی ها احساس مثبتی به من دادند.”

“این یک تیم خوب است. دختران بازیکنان خیلی خوبی هستند. بسیاری از آنها بین المللی نیز هستند. این یک تیم است که به مدت دو سال در ساخت و ساز است و بازیکنان خوبی از نقاط مختلف دارد.

“تیم همیشه توپ را می خواهد. من از اسپانیا می آیم بنابراین من از آن روش بازی را دوست دارم. فکر می کنم این مناسب من باشد”.

وی اضافه کرد: “من یک مهاجمی هستم که دوست دارم توپ را بدست آورم. فکر می کنم در موقعیت های یک بر یک بهترین هستم. موقعیت ثابت ندارم ، بازی در هر نقطه مقابل خط مقدم راحت هستم. ”

وی همچنین اعتقاد دارد با وجود کووید 19 فوتبال زنان در کل پیشرفت کرده است!

او گفت: “من انتظار فصل رقابتی را دارم. هر فصل فوتبال زنان بهتر می شود.”

“من فکر می کنم این یک رقابت لیگ سخت است. ما باید ببینیم که چگونه همه چیز پس از Covid-19 شروع می شود ، اما هدف همه بازیکنان این است که دوباره وارد عمل شوند و این یک چیز مثبت است.

“بعد از مدت ها متوقف شدن این خیلی عالی خواهد بود که به زمین برگردیم ، دوباره به روال خود برگردیم. من از بودن در رختکن ، حضور در کنار هم تیمی هایم ، خوشحالم .به امیدبرای شروع دوباره. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *