حافظ مسلمی 1333 روز پیش
بازدید 44 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از جدال ناپولی

پائولو فونسکا پیش از دیدار مقابل ناپولی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت‌ کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

هر بار که هافبک های رم توپ را از دست می دهندش ، همیشه فضای زیادی برای حمله حریفان وجود دارد – آیا به این مسئله نگاه کرده اید؟ آیا دفاع سه نفری می تواند راه حلی باشد؟

“همانطور که قبلاً گفتم ، ما همیشه بر روی دو سیستم کار کرده ایم: ما می توانیم با یک دفاع سه نفره یا یک دفاع چهار نفره بازی کنیم. اما نشانگر پوشش در دو بازی اول مشکلی نبود ؛ در مقابل اودینزه بود.”

“اگر شما شروع بازی را تماشا می کردید ، ما در یک سیستم سه نفره برای نشانگر پوشش قرار می گرفتیم اما پس از آن با 10 بازیکن مجبور شدیم به خصوص بعداً در بازی چند خطر دیگر پذیرفتیم ”

شما در تلاش برای به ثمر رساندن گل هستید تا آنجا که سلسله مراتب هجومی پیش می رود ، آیا کارلس پرز و هنریک میخیاریان در حال حاضر از بقیه جلوتر هستند؟

 

“فردا خواهیم دید. واضح است که ادین ژکو بازی خواهد کرد. میخی یک گزینه قدرتمند است ، در حالی که باید ببینیم کارلز پرز از نظر جسمی چگونه است او دیدار گذشته خوب بازی کرد و خیلی فرار کرد ، اما ما فقط دو روز پیش بازی کردیم. اما هر دو گزینه هستند. ”

آیا فکر می کنید الان شرایط چگونه پیش می رود مطابق انتظارات اولیه این باشگاه است؟

“همانطور که قبلاً هم گفتم ، ارزیابی ها باید برای پایان فصل باقی بماند. هنوز 9 بازی باید انجام شود و لیگ اروپا نیز هست. زمان آن نیست که ارزیابی های عمومی انجام دهیم.”

شما همیشه در مورد لزوم تمرکز در مسابقه بعدی به عنوان مهمترین صحبت کرده اید ، اما با این وجود در برابر اودینزه هشت تغییر ایجاد کرده اید و ژکو را کنار گذاشته اید . همه با بازی ناپولی در ذهن شما است. می توانید آن تصمیم را توضیح دهید؟

“من تغییراتی ایجاد کردم ، اما فقط با قرار دادن بازیکنان دیگر که بازی های زیادی را برای باشگاه انجام داده اند. من به تمام بازیکنانم اطمینان دارم.”

“در حال حاضر شما فقط نمی توانید در مورد دیداری که بازی می کنید فکر کنید ، اما همانطور که قبلاً توضیح دادم ، شما باید در مورد بازی بعدی هم فکر کنید. تغییراتی که من ایجاد کردم به این دلیل است که من به تمام بازیکنانم اطمینان دارم.”

شما قبلاً مسئولیت این نوع فرم را برعهده گرفته اید  آیا می توانید خطای خاصی را که فکر می کنید مرتکب شده اید به ما بگویید؟

“من همیشه بازی ها را بعد از اتمام آنها تجزیه و تحلیل می کنم ؛ هنگامی که شما برنده شوید این بدان معنی نیست که همه چیز عالی پیش رفته است ، دقیقاً به این معنا نیست که اگر باخت همه چیز افتضاح باشد. موضوعاتی که در دو بازی اخیر داشته ایم و این همان کاری است که من باید انجام دهم: یافتن راه حل هایی که به تیم کمک می کند تا پیشرفت کند. ”

آیا این درست است که بازیکنان اعتراف کرده اند که احساس خستگی می کنند؟

“این درست نیست.”

آیا به فکر انتقال جیانلوکا مانچینی به هافبک هستید یا تغییر سیستم؟

“همانطور که قبلاً هم گفتم ، ما گزینه استفاده از دو سیستم مختلف را داریم. فردا خواهیم دید.”

با توجه به نتایج کنونی ، آیا احساس می کنید کار برای بحث آماده است یا اینکه می توانید اخراج شوید؟ آیا احساس می کنید این باشگاه پشتوانه خود را به شما داده است؟

“نه ، من همیشه حمایت آنها را احساس کردم  حتی در این دوره. این سری از طرف هیئت مدیره ، رئیس  و سایر افراد است. من هرگز احساس نکرده ام که حمایت انها را نداشته باشم.”

پرزیدنت پالوتا پس از شکست برابر اودینزه اظهارات سختی را بیان کرد ، اما چندی پیش وی توییتی را منتشر کرد که در آن حمایت وی از شما را تأیید کرد. آیا شخصاً از او شنیده اید؟

“طبیعی است که وقتی باختیم همه عصبانی می شویم. من هم بعد از بازی خیلی عصبانی شدم. به نظر من عادی است.”

در این طلسم سخت ، چه چیزی را می خواهید به هواداران بگویید؟

“این که بازیکنان و کارکنان باید به سختی کار کنند: این لحظه نیست که فکر کنیم ما قبلاً همه کارهایی را که کرده ایم انجام داده ایم. باید به کار خود ادامه دهیم. من همیشه حمایت هواداران را احساس کرده ام ، اگرچه طبیعی است که آنها اینگونه نباشند. بعد از دو بازی گذشته خوشحالم – دقیقاً مثل من نیست. اما ما باید پیروز شویم و با روحیه و اشتیاق واقعی برای هواداران خود بازی می کنیم. ”

ناپولی؟

“آنها اکنون با اعتماد به نفس بیشتری طرف هستند ، بنابراین متفاوت است وقتی  در اینجا با آنها روبرو شدیم. آنها خوب می توانند بازی کنند -حتی اگر آخرین بازی مقابل آتالانتا را از دست داده باشند.

“برای من روشن است که ما در مقابل یک طرف واقعاً قدرتمند قرار می گیریم ، که فردا مصمم به پیروزی خواهد شد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *