حافظ مسلمی 1251 روز پیش
بازدید 26 بدون دیدگاه

مصاحبه میرانته بعد از باخت‌مقابل اودینزه

دروازبان رم آنتونیو میرانته بعد از شکست رم مقابل اودینزه مصاحبه ای انجام داده که در زیر قرار گرفته ست.

اوضاع چطوره؟

“با توجه به تغییر شرایط در اختیار داشتن دستورالعمل ها مناسب است. مسلما هر سه روز بازی کردن و آمادگی برای شرایط بازی کار آسانی نیست. باید مهیا نبرد باشیم و با شجاعت و حرفه ای گری کارمان را ادامه دهیم. شجاعت نیاز است زیرا در برخی شرایط بازی باید با فشار بیشتری بازی کنید.”

آیا با کمبود انرژی مواجه شدی؟

“شرایط ما مانند دیگر تیم ها است ولی باید مطمئن شویم که کارمان را بهتر انجام می دهیم. باید در بازی ها بهتر عمل کنیم امشب بد بازی کردیم و خیلی زود عقب افتادیم. کارت قرمز هم شرایط را دشوار تر کرد. با 10 نفر بهتر از 11 نفر عمل کردیم در نیمه دوم خیلی باز بازی کردیم و گل دوم را دریافت کردیم.”

در شرایطی که شروع لیگ در هاله ای از ابهام قرارداشت چقدر تمایل به ادامه رقابت ها داشتی؟

“دانستن این موضوع آسان نبود. یک روز صحبت از ادامه بازی ها بود و دو روز دیگر تردید در این موضوع. صحبت و نظرات زیادی بین تیم ها در این باره وجود داشت، برخی خواهان ادامه بازی ها و برخی خواهان اتمام لیگ در همان لحظه بودند ولی زمانی که تصمیم بر ادامه بازی هاست نمی توانید بهانه ای بیاورید. همه مشکلات مشابهی داشتند و به نظرم همه از آن آگاه هستند. اکنون آنالیز بازی ها کار سختی است. آمادگی بدنی خیلی مهم است ، نمی خواهم بهانه ای بیاورم چون وضعیت تمام تیم ها به یک نوع است. امروز خوب شروع نکردیم به عنوان تیمی که بعد از باخت به میلان نیازمند یک برگشت است عطش کافی برای پیروزی نداشتیم.”

با وجود بازی سخت مقابل ناپولی که در پیش است چگونه می خواهید اوضاع را تغییر دهید؟

“باید با عطش و تلاش فراوان تا می توانیم امتیاز جمع کنیم. باید دوباره اعتماد به نفس یک خود را به دست آوریم. در این شرایط شما کمی از اعتماد به نفس خود را از دست می دهید، مخصوصا بازیکنان جوان تر ، در این شرایط بازیکنان با تجربه باید راه را به جوانان نشان دهند. باید تشنه و مصمم برای پیروزی باشیم. بازی ها با فاصله زمانی کوتاه می تواند باعث تنش در تیم شود ولی باید این تنش را کاهش دهیم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *