حافظ مسلمی 1329 روز پیش
بازدید 47 بدون دیدگاه

مصاحبه‌ فونسکا بعد از شکست‌ مقابل اودینزه

پائولو فونسکا سرمری رم بعد از باخت مقابل اودینزه مصاحبه ای انجام داد که در زیر قرار گرفته ست.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که در حال حاضر مسابقات زیادی داریم. آنهایی که در دو بازی اخیر بازی کردند ، در بهترین شکل قرار نگرفتند. ما تغییراتی ایجاد کردیم ،  به طور گسترده بازی کردیم تا شانس های یک به یک ایجاد کنیم. خوب شروع کردیم ، اما بعد از دریافت گل اول و اخراج ، در ادامه کار سختی داشتیم.”

با توجه به نتایج بدست آمده در سال 2020 ، آیا فکر می کنید در رم چیزی می سازید؟

“من فکر می کنم که ما هویت خود را ایجاد کرده ایم ، در حال حاضر نمایش داده نمی شود. لحظه سختی است ، اما ما هنوز اهداف خود را برای این فصل داریم و امشب  به پایان نرسیده است. ما باید به مبارزه ادامه دهیم. ”

آیا مواجهه با انتقاداتی که فردا خواهید کرد ، دشوار خواهد بود؟

“من همیشه این را می گویم: هر وقت برنده نشوید ، باید برای انتقاد کردن آماده باشید. این زندگی یک مربی است.”

“من باید اولین کسی باشم که معتقد است ما می توانیم این اوضاع را تغییر دهیم  و ما می توانیم این کار را فقط با تلاش زیاد انجام دهیم. من مسئولیت را بر عهده می گیرم ، اما فصل به پایان نرسیده است: نکته مهم این است که اکنون نتایج را تغییر داده و برگردیم. تا به روشی که می دانیم می توانیم بازی کنیم. ”

“هیچ بهانه ای وجود ندارد: ما مسئول هستیم. اگر برای رم بازی می کنید باید قوی باشید و باید درک کنید که همیشه باید تا آخر بجنگید.”

“ما باید جاه طلب باشیم. من می دانم که بازیکنان زیادی را تغییر داده ایم ، اما بازیکنانی که امروز بازی را شروع کرده اند تازه کار نیستند. بسیاری از آنها در اینجا به موفقیت های زیادی رسیده اند و من به آنها اعتماد دارم.”

“من می دانم که تغییر خیلی از بازیکنان این چیز مثبتی نیست ، اما ما نمی توانیم بازی را در همان تیم با مدت زمان کمی برای بازیابی بین بازی ها ادامه دهیم. این یک دوره مهم برای هر مربی است و شما باید بیشتر به این فکر کنید. فقط بازی بعدی!”

چرا ادین ژکو امشب شروع نشده است؟

“او خسته بود ، او در هر دو بازی اول بازی کرد. من هم به فکر ناپولی بودم ، بازی مهمی برای ما. من به کالینیچ ایمان داشتم که در این مدت خوب تمرین کرده است.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *