حافظ مسلمی 1254 روز پیش
بازدید 31 بدون دیدگاه

رسمی؛تمدید با‌ هنریک

بعد از ظهر سه شنبه سایت‌ رسمی باشگاه در بیانیه ای اعلام کرد  با باشگاه ارسنال بر سر تمدید انتقال قرضی مخیتاریان تا پایان فصل به توافق رسیده ست.

او بعد از تمدید مصاحبه ای انجام داده‌ که در زیر قرار گرفته ست.

“من خیلی خوشحالم. سرانجام  ما با توافق موقت برای فصل آینده نیز می توانیم توافق کنیم تا قرارداد را تمدید کنیم ، بنابراین من بسیار خوشحالم. من خوشحالم که در اینجا می مانم زیرا من هنوز چیزهایی را دارم که هنوز نتوانسته ام به آنها دست یابم.”

“من مشتاقانه منتظر آن هستم ، من مشتاقانه منتظر می مانم این شروع مجدد فصل را با یک یادداشت برداری به پایان برسانم و سپس بر روی موضوع بعدی متمرکز شوم.”

از زمان ورود تابستان گذشته تاکنون ، چطور روی زمان خود در اینجا تأمل می کنید؟

“من با احساس بسیار خوب و مثبت به اینجا آمدم. سپس من شروع به بازی کردم ، و به دیگران هم گلزنی کردم و به آنها کمک کردم ”

“در آغاز سال جاری ، من برگشتم ، و من شروع به در بهترین شکل کردم و سپس ویروس امد. فکر می کنم این بدترین زمان در کل زندگی فوتبال ما بود -اما اکنون ما از بازگشت و شروع مجدد فصل خوشحالیم.

“البته بهترین شروع نیست اما ما تسلیم نمی شویم ،می خواهیم فشار بیاوریم و به جلو خواهیم رفت زیرا فصل به پایان نرسیده است. ما هنوز 10 بازی داریم ، بنابراین می خواهیم همه تلاش های خود را انجام دهیم تا بتوانیم هر چه بیشتر امتیاز کسب کنیم.”

هدف شخصی شما برای بقیه فعالیت های فعلی چیست؟

“به وضوح می خواهم بازی های زیادی را شروع کنم – اما مطمئناً من آماده خواهم شد ، هرچه مربی تصمیم بگیرد.”

“فکر می کنم ما یک تیم بسیار رقابتی هستیم زیرا بیش از 25 بازیکن داریم ، بنابراین در چند موقعیت ما دو یا سه بازیکن نداریم. این کار سخت است اما خوب است ، زیرا ما همیشه هم تیمی های خود را متمرکز می کنیم و نه به آنها اجازه آرامش می دهد.

“این یک چیز است ، یک هدف که ما برای آن می جنگیم ،این یعنی ما می خواهیم رم یک باشگاه برتر با برد و غنائم باشد. و حتی اگر دشوار باشد؛ اگر یک بازی من باید بازی کنم و سپس بازی دیگری که شخص دیگری بازی می کند ، در پایان روز ما برای یک چیز می جنگیم ، و این روم.

“بنابراین ما باید به یکدیگر فشار بیاوریم ، ما باید از یکدیگر حمایت کنیم و برای پیشرفت به جلو تلاش کنیم.”

“با پیروزی مقابل سامپدوریا مثبت شروع كردیم  كه این یک بازی آسان نبود ، بدیهی است ، زیرا ما گل اولیه را قبول کردیم. بازگشت از آن کار سختی بود اما ما به لطف هم تیمی هایم و به ویژه از ادین ژکو که دو گل باورنکردنی به ثمر رساندیم ، این کار را انجام دادیم.”

“بازی مقابل میلان؛ می توانم بگویم که در نیمه اول ما بهتر از آنها بازی کردیم ، خوب بازی کردیم – اما در نیمه دوم من مطمئن نیستم که چه اتفاقی افتاده است. آنها شروع به تسلط بر این بازی کردند و ما کمی تلاش کردیم. اما ما باید از آن درس بگیریم ، نمی توانیم تسلیم شویم.”

“تسلیم همیشه ساده است  اما ما فقط باید یاد بگیریم ، اشتباهات خود را شناسایی کنیم و از آنها درس بگیریم و اطمینان حاصل کنیم که دیگر آنها را تکرار نمی کنیم.”

آیا این باعث می شود بازی اودینزه در روز پنج شنبه از اهمیت بیشتری برخوردار شود تا عقب بیفتد؟

“خوب ، حتما اما حتی اگر می توانستیم مقابل میلان پیروز شویم ، می دانید که هدف اصلی همین است ! پیروزی در بازی بعدی مقابل اودینزه و سپس آنهایی که بعد از آن. بنابراین اکنون ما باید حتی بیشتر انگیزه داشته باشیم تا مقابل اودینزه بازی کنیم.

“هیچ بازی آسانی در سری آ وجود ندارد. همه در حال مبارزه برای جای خود هستند ، همه می جنگند تا برنده شویم و ما یکسان هستیم ، بنابراین ما باید آماده تر از آنچه هستیم باشد باشیم و برویم و برای پیروزی در بازی تلاش کنیم.”

چه اتفاقی برای شما افتاده است که پشت درهای بسته بازی می کنید؟ آیا این چیزی است که قبلاً تجربه کرده اید؟

حدس می زنم: “شاید در چند بازی دوستانه! منظورم این است که بازی در استادیوم های خالی خوش نیست. نه در سن سیرو و نه در المپیکو ، زیرا در پایان روز می خواهید حمایت هواداران خود را احساس کنید ، می خواهید آنها را ببینید ، جشن گرفتن برنده ها ، جشن گرفتن گل ها و چهره های شاد آنها را ببینید.

“بنابراین شرم آور است که این وضعیت را ببینیم ، اما مطمئناً ما دلیل آن را می دانیم و همه برای حل این مشکل تلاش می کنند و اطمینان حاصل می کنند که هواداران می توانند در اسرع وقت به ورزشگاه برگردند و به محض اطمینان.

بنابراین وقتی این اتفاق بیفتد ، من از دیدن هواداران رم در ورزشگاه بسیار خوشحال خواهم شد ، زیرا واقعاً آنها را از دست می دهیم. از همان ابتدای بازی ، من از نحوه حمایت از تیم و بازیکنان بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. البته ، ما بازی های بدی هم داشته ایم ، اما آنها حتی برای ما نیز در آنجا حضور داشتند.

“بنابراین من مشتاقانه منتظر هستم که بازی در استادیوم های کامل را شروع کنم و امیدوارم بتوانیم چنین چیزی را داشته باشیم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *