حامد شیرازی 1254 روز پیش
بازدید 30 بدون دیدگاه

مصاحبه اسپیناتزولا پس از شکست برابر میلان

لئوناردو اسپینازولا با تمام وجود اعتراف کرد که این تیم در نیمه دوم به دلیل شکست 2 بر صفر یکشنبه مقابل میلان ، در نیمه دوم خیلی عمیق سقوط کرده است.

گلهای نیمه دوم آنته ربیچ و هاکان چالهان اوغلو سه امتیاز را برای روسونری ها در یک بعد از ظهر گرم در لومباردی به ثمر رساندند – اگرچه اسپینازولا رد کرد که سطح تناسب اندام ربطی به نتیجه نداشت.

اسپینازولا گفت: “ما کم جمع بودیم و این شانس را داشتیم که به آنها صدمه بزنیم.”

وی گفت: “در نیمه دوم ما اشتباه کردیم و خیلی عمیق بین خودمان فاصله انداختیم ، توپ زیادی لو دادیم. به طور خاص در دو یا سه بار ، با کیفیت آنها توانستند آسیب بزنند. ”

این یک مشکل جسمی بود یا یک مشکل روحی؟

“من فکر نمی کنم این جسمی باشد ، ما امروز بازیکنان زیادی را تغییر دادیم در حالی که آنها کم و بیش همانند روز چهارشنبه بودند – بنابراین فکر نمی کنم سطح آمادگی جسمانی به آن وارد شود.” آنها فضای بیشتری داشتند و با کیفیتی که داشتند توانستند چیزی از آن بیابند. ”

چرا توپ را اینقدر میفرستادید؟ آیا این انتخاب است یا پیشروی سخت بود؟

وی ادامه داد: “در نیمه اول ما بازی های جلو را انجام دادیم ، حتی در موارد بسیار زیاد. ما سعی کردیم توپ را از یک طرف به طرف دیگر حرکت دهیم تا آنها بتوانند بیشتر به کار خود ادامه دهند. در نیمه دوم نتوانستیم همان پاس ها را پیدا کنیم ، آنها به ما فشار بیشتری می دادند ، بالاتر و ما را وادار می کردند که بیشتر وقتها ارسال کنیم.”

“بنابراین ، آنها تمایل به کسب توپ شل و همه ما باید به عقب برگردیم. این است که چگونه من آن را از زمین دیدم ، ما دوباره بازی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد تا درک کنیم چه اشتباهی مرتکب شده ایم.”

در نیمه دوم شما از پست خود خارج شدید ، یا به این دلیل که میلان بهبود یافته است؟

“نه ، ما به خاطر میلان عقب افتادیم. ما می خواستیم به همان سبک بازی در نیمه اول بازی کنیم – زمین را کنترل می کنیم ، با استفاده از کناره ها ، آنها را کمی خسته می کنیم. ما نمی خواستیم نگرش خود را تغییر دهیم ، در نیمه دوم با مشکلات بیشتری روبرو شدیم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *