حافظ مسلمی 1252 روز پیش
بازدید 28 بدون دیدگاه

کفرانس فونسکا پیش از جدال با میلان

پائولو فونسکا سرمربی رم در آستانه دیدار مقابل میلان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که مهم ترین بخش های صحبت او در زیر قرار گرفته ست.

جاستین کلایورت مقابل سامپدوریا بازی نکرد. آیا او فردا در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت؟
“فردا خواهیم دید. او در بازی اول بازی نکرد ، او هفته قبل کمی مشکل داشت اما اکنون او آماده است ، اما فردا خواهیم دید. ”

از زمان توقف تیم چگونه تغییر کرده است و چقدر توانسته اید چیزها را یکسان نگه دارید؟
“این نوع ارزیابی ها فقط در پایان فصل می توانیم انجام دهیم. اکنون زمان آن نرسیده است. ما خیلی از کارها را قبل از تعطیلات انجام دادیم و بعد از آن نیز خوب شروع کردیم.”
“ما اولین بازی را بدون آمادگی طبیعی انجام دادیم ، اما تیم مقابل سامپدوریا عملکرد خوبی داشت. من نسبت به این بخش از فصل بسیار خوش بین هستم.”

چه چیزی را بیشتر از میلان در دوران برلوسکونی تحسین کردید؟ یکی از بهترین تیم های همیشه !
ریکارد ، گولت ، فان باستن ، بارشی ، مالدینی … آنها بازیکنانی هستند که من در جوانی واقعاً آنها را تحسین کردم. و مربیان نیز؛ ساچی ، کاپلو … درست مانند بازیکنان ، آنها کارهای خارق العاده ای انجام دادند. یکی از بزرگترین تیمهایی که تاکنون دیده ام. ”

آتلانتا دوباره خوب شروع کرده است. هنوز هم امیدوارید به آنها برسید؟ و آیا این رم نیز به ادین ژکو وابسته است؟
“ژکو مهم است ، اما همه بازیکنان ما هستند. ما فقط به یک بازیکن بستگی نداریم بلکه به همه آنها بستگی داریم. آتالانتا یک تیم بسیار قوی است ، آنها واقعاً خوب عمل می کنند اما ما هنوز امیدواریم که آنها را بگیریم. ما باید بر برنده شدن در بازی های خود تمرکز کنیم ، نمی توانیم نگران آنچه که تیم های دیگر انجام می دهند باشیم.”

بازی یکشنبه تنها بازی در گرمای روز خواهد بود. آیا به فکر راهی افتاده اید که از پنج تغییر استفاده کنید؟
“من فکر می کنم در آن زمان هوا خیلی گرم باشد – اما مسئله هر دو باشگاه است ، بنابراین شما نمی توانید از آن به عنوان بهانه استفاده کنید. برای کیفیت بازی بهتر است در آن زمان بازی نکنیم. من احساس نمی کنم بازیکنان به خصوص در مورد آن نگران هستند ، اما همه آنها آرام و مثبت هستند.
“من در مورد تغییرات خاصی فکر نکرده ام ، این را می توانم پایه گذاری کنم که در روند توسعه بازی تاکتیکی و نحوه بازی بچه ها است.”

حدود 45 روز می گذرد که پائو لوپز مصدوم شد. چه اشتباهی در توانبخشی وی رخ داده است؟
“پائو روند بهبودی عادی را پشت سر گذاشته است. او شروع به تمرین با ما کرده اما برای فردا آماده نیست. من فکر می کنم او برای بازی بعدی آماده است. ریکاوری وی طبق برنامه پیش رفته است. ”

آیا هنریخ میخاریان می تواند دو بازی مانند این را شروع کند ، بنابراین به هم نزدیک هستند؟ و دیوید زاپاکوستا چگونه است؟
“مختاریان برخوردی داشته ، اما مسئله ای نیست و او آماده بازی فردا است. و همینطور زاپاکوستا!”

در بازی آخر شما بیشترین تعداد شوت در سری آ داشتید. پس این چه معنی است که در واقع در مقابل سامپدوریا موفق به زدن گل آن شدید!؟
“اگر شانس ایجاد نكنیم ، مرا نگران خواهد كرد. و باید به خاطر داشته باشیم که پیروز شدیم. این مهمترین چیز است. من اطمینان دارم که این تیم به طور کلی به ایجاد فرصت های زیادی مانند آن ادامه خواهد داد. در برابر میلان احتمالاً بازی متفاوتی خواهد بود ، احتمالاً شانسهای زیادی ایجاد نخواهیم کرد، اما به هر حال می توانیم حتی با تعداد کمتر بازی ، به گل برسیم. ”

در مقابل استفانو پیولی چه نوع بازی را انتظار دارید؟
“میلان در شرایط خوبی است. آخرین بازی آنها را تماشا کردم ، آنها خوب بازی کردند. این تیم میلان قوی تر از آن است که در اوایل فصل با آن روبرو بودیم. اما ، مهمتر از همه ، ما باید در مورد آنچه می توانیم در مقابل یک تیم برتر مانند میلان انجام دهیم فکر کنیم. آنها بازیکنان با کیفیت زیادی دارند. ما نمی توانیم روی افراد بلکه بر کل تیم تمرکز کنیم. ”

آیا داشتن یک تیم بزرگتر در این مرحله از فصل برای شما یک مزیت است؟
“این یک مثبت بزرگ است که ما می توانیم اساساً به همه بازیکنان خود اعتماد کنیم ، آنها آماده هستند. من این گزینه را دارم که از یک بازی به بازی دیگر تغییراتی را ایجاد کنم ، و در حال حاضر نمی توانم فقط به بازی بعدی فکر کنم – باید در مورد نحوه بازی هر سه روز فکر کنم.”
“همه بازیکنان آماده اند و این تصمیم گیری را برای من آسان می کند.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *