مصاحبه کلایورت با گل

کلایورت: امیدوارم اسمالینگ و میخیتاریان در جمع ما بمانند. می خواهم بیشتر گلزنی کنم.

وینگر رم جاستین کلایورت مصاحبه ای پیرامون اوقاتش در باشگاه و شهر رم با سایت Goal.comو Voetbalzone داشته‌که مهم ترین‌ صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

دوست داری در چه پستی به میدان بروی؟

“فصل اولم در رم مانند آژاکس بسیار در عمق نفوذ می کردم اما اکنون در پست شماره ده و یا وینگر سایه بازی می کنم که بسیار به آن علاقه دارم چون آزادی عمل بیشتری در زمین دارم.فصل دومم در رم بهتر برایم پیش رفته است. فصل قبل همه چیز برایم جدید بود:زبان،هم تیمی ها، سبک بازی. باید به همه چیز عادت کنید و اکنون از وضعیت راضی هستم.”

اهداف تیم مشخص است:صعود به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ اروپا. اسمالینگ و میخیتاریان با تیم هماهنگ شده اند؟ با کدامیک از هم تیمی های خود ارتباط بهتری دارید؟

“تمرکز من بر روی اهداف لیگ قهرمانان و لیگ اروپا است. راه درازی در مسیر این اهداف داریم و لی برای رسیدن به آن ها تلاش می کنیم. لیگ اروپا به صورت تک حذفی خواهد بود که بسیار هیجان انگیز است. می خواهم بیشتر گلزنی کنم و ده گل به ثمر برسانم.”

اسمالینگ؟

“او یک جنگجو است و خیلی سریع تفاوت را به تیم آورد. میخیتاریان گل می زند و پاس گل می دهد پس برای تیم بازیکن مهمی است. مطمئنن می توانم از آن ها چیزهایی بیاموزم و امیدوارم در جمع ما بمانند.”

“با هم تیمی جوان تر خود چنگیز اوندر خیلی گفتگو می کنیم و البته با ریک کاردسدروپ چون او هم هلندی صحبت می کند و فردی استثناییست.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *