حافظ مسلمی 1266 روز پیش
بازدید 22 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا با Publico

سرمربی رم پائولو فونسکا روز دوشنبه با روزنامه پرتغالی Publico مصاحبه ای انجام داد و در مورد سری A که هفته آینده آغاز می شود ، صحبت کرد که اظهارات او در زیر قرار گرفته ست.

سری آ برمی گردد!فکر می کنید که شرایط برای این کار وجود دارد؟
“بله ، من معتقدم که همه شرایط موجود است. یک پروتکل بسیار سختگیرانه وجود دارد که باید به آن احترام بگذاریم و از این نظر ،می توان رم را مثال زد. ما در شرایط حداکثر ایمنی کار می کنیم ، همه به طور مرتب آزمایش می شوند. اوضاع در حال بهبود است ، بنابراین بله ، شرایط فراهم ست.”

پس نظر شما در مورد آینده بازی در ورزشگاه های بسته چیست؟
“این تنها سناریوی ممکن است. من می دانم که بازی کردن بدون هواداران اکنون دشوار است ، اما فکر می کنم ما در نهایت راهی پیدا خواهیم کرد تا هواداران را به ورزشگاه برگردانیم. این یک وضعیت عجیب است ، این چیزی نیست که ما می خواهیم ، ما همیشه می خواهیم مقابل هواداران خود بازی کنیم.”

بنابراین زمان زیادی برای شروع مجدد لیگ وجود ندارد. آیا بازگشت به “حالت رقابت” دشوار خواهد بود؟
“این کار سخت تر از حد معمول خواهد بود. هیچ مسابقه دوستانه ای انجام نمی شود. به علاوه ، ما در لیگ آلمان مصدومیت های زیادی دیده ایم. بازی هر سه روز یک بار خواستار خواهد بود و دلیلی برای نگرانی است.”

آیا هدف رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا است؟
“ممکن است. چهار تیم دیگر بسیار قوی هستند. آتالانتا ، رقیب اصلی ما ، بسیار قوی است ، اما ما از این مبارزه دست برنخواهیم داشت. امسال لیگ ایتالیا بیش از سالهای اخیر غیرقابل پیش بینی است.”

نظر شما در مورد سری A چیست؟
“با تعجب مثبت مواجه شدم. کیفیت بازیکنان ، مربیان و فوتبال بالاست. به نظر می رسد ما تصور می کنیم که فوتبال ایتالیا دفاعی تر است ، اما این طور نیست. تیم های خوبی در اینجا وجود دارند که بسیار خوب آماده هستند.”

آیا ایده شما برای ماندن در رم مدت طولانی است؟
“من در رم بسیار خوشحالم. من باشگاه را دوست دارم ، هواداران را دوست دارم ، شهر را دوست دارم. من می خواهم سال ها بمانم ، این یک باشگاه عظیم است. یافتن سطح شور و شوق همانطور که در اینجا در رم انجام می دهید آسان نیست.”

جاستین کلایورت، آیا او به اندازه پدرش پاتریک خوب است؟
“او این کیفیت را دارد که به همان سطح پدرش برسد. او یکی از جوان های رمی ست که به آینده امیدوار است.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *