مصاحبه پاستوره در مورد فیلم های مورد علاقه اش

خاویر پاستوره، هافبک تهاجمی رم ، با پاسخ دادن به سؤالات در مورد فیلم های مورد علاقه خود ، با کانال های رسمی جالوروسی مصاحبه کرد.اظهارات او در زیر قرار گرفته ست.

“من و همسرم خیلی دوست داریم به سینما برویم. وقتی در پالرمو بودیم ، هفته ای یکبار به آنجا می رفتیم. ما کمتر به پاریس می رفتیم ، اما هر آخر هفته که در ایتالیا ، رم یا میلان می گذرید از فرصت استفاده می کردیم تا برویم و یک فیلم ببینیم. ”

سرنوشت یک شوالیه
“من این داستان ها را دوست دارم ، یک پیراهن که علی رغم داشتن منشأ نجیب ، تبدیل به یک شوالیه می شود. علاوه بر این ، او برای عشق به یک شاهزاده خانم باید با یک رقابت سخت با یک شوالیه دیگر روبرو شود و در نهایت موفق شود تا خود را برای همیشه محبوب دل او کند.”

گلادیاتور
“هر وقت آن را در تلویزیون دیدم ، میخ کوب شده ام حتی اگر قبلاً شروع کرده ام که آن را تماشا کنم. من دوست دارم واقعیت آن زمان را ببینم ، آن دعواهایی که در آن زمان کمی شبیه به ورزش امروز بودند. سپس تنظیمات زیباست و می دانید که هنوز هم می توانید کلوسئوم را که در حال عبور از رم است ، ببینید.”

آتش انتقام
“من این فیلم را از قبل با شخصیت Denzel Washington شروع کردم ، یکی از بازیگران محبوب من که محافظ یک دختر کوچک را در اینجا در مکزیکو سیتی بازی می کند. در ابتدا او با اکراه این کار را می کند ، فقط به این که دلبسته شود. سپس دختر ربوده می شود و نقشه تا آخر چندین پیچ و تاب می خورد.”

تایتانیک
“این یک فیلم کلاسیک است ، فیلم دیگری که وقتی آن را در تلویزیون پیدا می کنم نمی توانم به تماشای آن برسم. من همیشه دوست داشتم زندگی را در آن کشتی ببینم که امروز برای ما عادی به نظر می رسد و آن زمان چیزی بود که قبلاً دیده نمی شد. علاوه بر این ، این داستان نیز وجود دارد ، جذاب تا پایان.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.