حافظ مسلمی 1270 روز پیش
بازدید 27 بدون دیدگاه

لایو ژکو با پیج هواپیمایی قطر

ادین ژکو بعد از ظهر دیروز با صفحه هواپیمایی قطر به طور زنده در اینستاگرام صحبت کرد که در زیر قرار گرفته ست.

چطور هستید؟
“ممنونم. همه چیز پس از قرنطینه خوب است. اکنون می توانیم تمرین کنیم و به زودی دوباره بازی را شروع خواهیم کرد. من خوشحالم.”

چگونه وقت خود را در قرنطینه گذراندید؟
“این بهترین بخش سال نبود. ما دو ماه در خانه ماندیم ، اما جنبه های مثبت نیز وجود داشت. به عنوان مثال ، من با خانواده و فرزندانم که بسیار خوشحال بوده اند بسیار بوده ام. اوقات خود را با آنها گذرانیدم، زیرا من کم آنها را می دیدم و ما دلمان برای هم تنگ می شد. من هفته ای 6 بار به تنهایی تمرین کردم .در ابتدا این کار نیز سرگرم کننده بود ، اما در پایان من مشتاقانه منتظر بازگشت به میدان و تمرین با هم تیمی هایم بودم ”

جالبترین هم تیمی کیست؟
“ما تقریباً برادر هستیم و نه همراه. فکر می کنم خوان ژسوس او بسیار بامزه است ، گاهی اوقات وقتی اوضاع بهترین نیست ، سعی می کند با شوخی ها اوضاع را مثبت کند. ”

آیا در رم زندگی می کنید؟
“بله ، من در خارج از شهر ، در نزدیکی دریا زندگی می کنم”.

چه چیزی را بیشتر در رم دوست دارید؟
“من همه چیز را دوست دارم. در اینجا هوا همیشه خوب است ، غذا بسیار خوشمزه است. این یک شهر تاریخی است ، وقتی مردم به اینجا می آیند چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارند. من خوشحالم که بخشی از این باشگاه و یک شهر زیبا مانند رم هستم.”

گل مورد علاقه شما که با رم به ثمر رسیده است چیست؟
“برای من سوال خوبی است. احتمالاً گل مورد علاقه من یکی امقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا با پای چپ است. نه تنها به این دلیل که پشت درب طرفداران وجود داشت ، بلکه به دلیل احساسات ، نتیجه ، رقابت نیز می گویم. هرگز فراموشش نخواهم کرد. ”

چقدر تلاش در پشت فوتبال وجود دارد؟
“گاهی اوقات به نظر می رسد بازیکنان در زمین بازی سرگرم کننده و گلزنی می کنند ، اما این همه نیست. در پشت آن نیز فداکاری ها و کارهای زیادی انجام می شود.”

به یاد ماندنی ترین لحظه کار شما چه بود؟
“من از بوسنی ، یک کشور کوچک آمده ام. حدود 25 سال پیش جنگ بدی رخ داد. نمایندگی ملت من در زمین احساس فوق العاده است. وقتی برای اولین بار در یک رقابت بزرگ مانند جام جهانی 2014 صلاحیت کسب کردیم ، باورنکردنی بود. لحظه ای است که من برای همیشه در قلب خود خواهم آورد. ”

اگر فوتبالیست نمی شدید ، چه کار می کردید؟
“من همیشه فوتبال را دوست داشته ام ، پدرم نیز فوتبالیست بود. احتمالاً از او ناشی می شود. اگر من فوتبالیست نبودم ، شاید بسکتبال بازی می کردم ، همیشه بازی می کردم.”

کدام ابرقدرتی را دوست دارید؟
“من می خواهم جلوی جنگ ها را در سراسر جهان بگیرم. این آرزوی من خواهد بود. ”

با کدام شهرها بیشتر ارتباط دارید؟
“من هرگز در قطر نبوده ام ، چیزی است که می خواهم آن را تغییر دهم. من به بسیاری از شهرها مراجعه کرده ام ، اما وولفسبورگ و منچستر برای من و حرفه فوتبالی من مهم بوده اند. من در هر دو شهر قهرمان شدم ، همیشه با آنها گره می خورم. ”

چه کسی شریک زندگی با شما بیشتر است؟
“ما با سیتی بازی کردیم ، او از صربستان می آید ، ما بیش از همکار هستیم: الکساندر کلاروف”.

چه کاری می توانید انجام دهید که دوباره پرواز کنید؟
“دلم برای والدینم تنگ شده است ، وقتی بتوانیم حرکت کنیم ، اولین کاری است که من انجام خواهم داد. خانه من از رم دور نیست .”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *