تعریف پالوتا از فونسکا

جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم بعد از یک سالگی حضور فونسکا در رم ، مصاحبه ای با سایت رسمی انجام داده که بخش های مهم آن در زیر قرار گرفته ست.

“رم بسیار خوش شانس خواهد بود اگر پائولو برای مدت طولانی در این باشگاه بماند. “

“او فوق العاده باهوش است ، رویکردی بسیار پیشرفته به فوتبال که می خواهد بازی کند ، از همه خوشش می آید و بلوغ واقعی را نشان داده است.”

“او رابطه خوبی با بازیکنان برقرار کرده است و او با گیدو [فینگا] ، مانولو [زبیریرا] و کل کارمندان بسیار خوب کار می کند.”

“فراموش نکنید که علی رغم آن که سالگرد پیوستن او به رم است ، او هنوز برای یک فصل کامل در اینجا نبوده است. او به یک کشور جدید منتقل شده است ، یک زبان جدید آموخته است و مسئولیت یک باشگاه را در لیگ سخت دشوار جدید بر عهده گرفته است و همه اینها را در پیش گرفته است. ”

وی ادامه داد: “فکر نمی کنم تاکنون شنیده  باشم که او بهانه ای آورده باشد. وقتی همه چیز اشتباه پیش می رود یا آنطور که میخواهد پیش نمی رود او با مشکلات و محاکمات و دردسرهای مربیگری رم با بلوغ فکری سروکار دارد که فکر می کنم در فوتبال یا به طور کلی در ورزش نادر است. ”

“من به سراسر دنیا نگاه می کنم و مربیان زیادی را دیده ام که از رسانه ها و هواداران شکایت می کنند که باشگاه آنها این بازیکن یا آن بازیکن را برای آنها خریداری نکرده یا در هنگام برنده شدن ، مقصر مصدومیت است. من هرگز نشنیده ام پائولو این کار را انجام دهد. و ما مطمئناً سهم خود از آسیب ها را داشتیم. رویکردی که او همیشه پذیرفته است در عوض این است که از خود و دیگران می پرسد که چگونه می توانیم این مشکل را برطرف کنیم.!”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *