حافظ مسلمی 1272 روز پیش
بازدید 29 بدون دیدگاه

مصاحبه پتراکی با اسکای

جانلوکا پتراکی از برنامه‌های تابستان می گوید

صبح سه شنبه مدیر ورزشی رم جانلوکا پتراکی در مصاحبه ای با بخش ایتالیایی sky sport از برنامه های تابستانی رم گفت.

اولین مانع پیش روی شما، ۳۰ژوئن و پایان یافتن تعداد زیادی قرارداد است؟

“بیشتر بازیکنانی که به صورت قرضی برای ما بازی می کنند جزو ترکیب اصلی ما هستند به جز چند استثنا مثل کالینیچ. باید برای آینده برنامه ریزی کنیم اما من مطمئنم که این پسرها فصل را با ما به اتمام می رسانند.”

در سه ماه آینده شما و باشگاه برنامه ای برای بستن قرارداد بلند مدت با این بازیکنان دارید؟

“می توانم بگویم که دو انتقال قرضی خوب داشتیم حتی با در نظر گرفتن دوران مصدومیت میخیتاریان. اسمالینگ هم در اینجا احساس رضایت می کند. باشگاه تمام تلاشش را برای حفظ این دو بازیکن انجام می دهد، لازم به ذکر است که دو بازیکن نیز مایلند در جمع ما بمانند.”

رم همواره در بازار نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است ،آیا بیماری کرونا این موضوع را تغییر می دهد؟

“متاسفانه نمی شود اکنون در مورد بازار نقل و انتقالات تابستان نظر داد اما چیزی که مسلم است کاهش شدید قیمت هاست. ما باید برنامه های تابستانی خود را بررسی کنیم. مبنای همیشگی باشگاه خرید و فروش بازیکن بوده است و ما نیز باید بر همین اساس عمل کنیم و باید پول حاصل از فروش بازیکن را در جای مناسب هزینه کنیم.”

می توانیم بگوییم که لورنزو پلگرینی و زانیولو جزو این برنامه های نقل و انتقالات نیستند؟

“لورنزو در قراردادش بند فسخی وجود دارد اما بازیکنی بسیار متعهد به باشگاه است پس به نظرم بعید است حتی با وجود پیشنهاد ما را ترک کند. هر کاری انجام می دهیم تا زانیولو را نیز در تیم نگه داریم، اگرچه بازار همیشه مشکلاتی دارد ولی تلاش ما برای حفظ اوست.”

بازیکنان مازاد زیادی دارید، شرایط فعلی کار را برای شما سخت تر کرده است؟

“البته همه منتظرند تا ببینند در آینده چه پیش خواهد آمد،هیچ علاقه ای به انجام اولین حرکت ندارد. برای مثال عملکرد پاتریک شیک در لایپزیگ خوب بوده است و لایپزیگ حق دایمی کردن قرارداد اورا دارد اما طبیعتا منتظر است تا ببیند در آینده چه پیش خواهد آمد و برنامه های خود را دنبال می کنند.”

“صادقانه بگویم برای هیچ بازیکنی التماس نخواهیم کرد. شیک بازیکنی است که همه در مورداو سوال می کنند و مشتریان فراوانی دارد، بازیکنان دیگری نیز هستند مانند ماکسیم گونالونز که باید قراردادش دائمی شود و همچنین گرگوری دفرل که با قطعی شدن بقای ساسولو قراردادش دائمی می شود.”

“در مورد فلورنزی پیشنهاداتی وجود دارند و باید آن ها را بررسی کنیم. زاپاکوستا بدشانس بوده است، من و مربی میخواهیم دو ماه آینده او را زیر نظر بگیریم اگه بتواند توانایی واقعی خود را نشان دهد و به نسبت فضای موجود در تیم برنامه ها را تغییر خواهیم داد.”

به نظر شما بهتر نیست قبل از هر گونه فروش بازیکن،ابتدا خرید داشته باشید؟
“مسلما شغل من این است که بازیکنان با کیفیت که می توان به خدمت گرفت را شناسایی کنم. اما این فصل یک استثناست که پاسخ این سوال را مبهم کرده است. در ژانویه صحبت هایی پیرامون کالینیچ وجود داشت که بعد از آن چندین گل به ثمر رساند. اگر بازیکنی مثل تا پایان فصل ۷یا۸گل به ثمر برساند مسلما قیمت او بالا خواهد رفت. بنابراین اگر فرصت مناسبی پیش بیاید آن را از دست نخواهیم داد.”

در اولین مصاحبه خود گفتید که رم باید مقصد فوتبالیست ها باشد

“تلاش من این بوده است که ترکیب تیم را جوان تر کنم. دلم می خواهد رمی قوی تر بسازم. مجموعه ای قوی در اختیار داریم، ادین ژکو را به عنوان کاپیتان،رهبر و نقطه مرجع در اختیار داریم. اگر با ادین صحبت کنید متوجه می شوید که چقدر از تصمیمش در تابستان مبنی بر ماندن در رم خوشحال است.”

به نظرم تا الان عملکرد خوبی داشته ام و می خواهم مسیرم را ادامه دهم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *