حامد شیرازی 1362 روز پیش
بازدید 45 بدون دیدگاه

رم به اودریوزولا هم فکر می کند!

ایل تمپو گزارش داده است که یکی از موضع گیری هایی که رم در این تابستان که به آن توجه خواهد کرد ، دفاع راست است. برای جالوروسی در این فصل نامهای مختلفی در این نقش بازی کرده اند از جمله الساندرو فلورنزی ، لئوناردو اسپینازولا ، داوید سانتون ، برونو پرز و داوید زاپاکوستا.

رم هنوز هم در قسمت پایانی فصل زاپاکوستا را ارزیابی خواهد کرد ، با این حال نام جدیدی وجود دارد که به رم پیشنهاد شده است و موردی است که مورد استقبال برخی افراد در این باشگاه قرار دارد: آلوارو اودریوزولا ، که در حال حاضر این بازیکن رئال مادرید  به صورت قرضی در بایرن حضور دارد.

این اسپانیایی که در سال 1995 به دنیا آمد ، قبل از پیوستن به بایرن در ژانویه ، 30 میلیون یورو از رئال سوسیداد به لوس بلانكوس پیوست.

این مدافع فقط 70 دقیقه در بایرن بازی داده شده است و قرار است به اسپانیا برگردد – اما احتمالا مورد استقبال قرار نخواهد گرفت. رئال مادرید از بازگشت اشرف حکیمی از بروسیا دورتموند که در همان موقعیت بازی می کند ، استقبال می کند.

با توجه به در دسترس بودن او – رم مطمئناً تابستان امسال برای ادریوزولا تلاش خواهد کرد.اما بعید است که مبلغ 30میلیونی را با توجه به شرایط فعلی هزینه کند.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *