حامد شیرازی 1285 روز پیش
بازدید 31 بدون دیدگاه

رم هر دو را میخواهد!

ایل تمپو گزارش میدهد که:
– قابت بین رم و یوونتوس دوباره زنده شده است. این بار ، هرچند که موضوع رقابت آنها در زمین نیست ، اما جنگ بر سر مهره با ارزشی به نام پدرو است.

مهاجم چلسی در اواخر ماه مارس اعلام کرد که پس از گذر سالها در لندن می خواهد تجربه جدیدی بخواهد و با توجه به اینکه ممکن است یک انتقال آزاد باشد ، چراغهای باشگاه هایی به سوی او روشن شد.

این اسپانیایی علاقه زیادی به السد دارد که توسط هم تیمی سابقش ژاوی اداره می شود ، در حالی که یووه و جالوروسی برای امضای او در ایتالیا می جنگند.

رم قبلاً اقداماتی را برای ورود مرد پیشین بارسا در پایتخت ایتالیا در ژانویه انجام داده بود – اما در هفته های اخیر ، آنها دوباره درخواست پیشنهاد بهتری را دادند.

رم قرارداد سه ساله به ارزش 3 میلیون یورو (خالص) در هر فصل پیشنهاد داده است. در همین حال ، بیانکونری ها در تلاش هستند تا پدرو را به منظور تحقق درخواست مدیر مائوریزیو ساری ، که می خواهد با بازیکن سابق خود چلسی دوباره بپیوندد ، بیاورد.

در همین حال ، رم نسبت به قرارداد احتمالی هنریک میخیتاریان خوش بینی را افزایش داده است: نماینده وی ، مینو رایولا ، به این باشگاه خبر داد كه آرسنال برای تمدید قرارداد مهاجم ،دست های رم را تا حدودی باز گذاشته است. جالوروسی همچنین الزامی به خرید را وارد می کند ، که پس از تعداد کمی از بازی فعال می شود.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *