سجاد خسروی 1369 روز پیش
بازدید 53 بدون دیدگاه

خوزه بورادالاس خودش را به رم پیشنهاد کرده بود

خوزه بوردالاس خودش را به رم پیشنهاد کرده بود. تابستان گذشته پیش از استخدام فونسکا شایعاتی پیرامون مرد اسپانیایی و رم شنیده شده بود. باردالاس در سال های اخیر ختافه را از سری B تا آستانه صعود به لیگ قهرمانان اروپا پیش برد که همین عامل علاقه چندین باشگاه اروپایی به این مربی شده است. امروز باردالاس مصاحبه ای طولانی با TeleRadioStereo پیرامون آینده خود و تمایل به هدایت رم داشته است. در ادامه صحبت های او را داریم.

شرایط در اسپانیا و خط مقدم سرایت بیماری چگونه است؟ خوشبختانه اکنون وضعیت بهتر است، شرایط در چند هفته اخیر تغییر کرده و آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کرده است. در حال تمرین برای ادامه لیگ هستیم، به نظرم شرایط سخت را پشت سر گذاشته ایم.

از روندی ریکاوری تیم راضی هستید یا همچنان جای نگرانی باقی است؟ همه ما نگران این ویروس هستیم ولی در طی این چند روز شرایط بهبود پیدا کرده است. از آغاز تمرینات خوشحالیم و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به کار خود ادامه می دهیم.

به عنوان یک مربی از این که مسئولین به صحبت های شما توجه نکرده اند ناراحت هستید؟ البته، متاسف و تعجب زده ایم، نظرات ما می توانست کارا باشد زیرا  ما و این پسرها هستیم که میدان بازی می رویم. می توانستند به صحبت های ما توجه کنند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

رم سویا یک قرعه محتمل خواهد بود، کدام قرعه را می پسندید؟ دو تیم بزرگ ، رم ترکیب فوق العاده ای دارد، برای دو طرف رقابتی سخت در پیش است. سویا قبل از قرنطینه رتبه سوم را در اختیار داشت اما رم هم بسیار قدرتمند است.

قرارداد او با ختافه تا سال 2022 اعتبار دارد: آیا او در جمع آبی تیره ها می ماند یا تغییراتی در نیمکت رخ می دهد؟ آینده تو در ایتالیا رقم می خورد؟ سال چهارم حضور من در ختافه است و از شرایطم در ختافه بسیار راضی هستم و عملکرد خیلی خوبی داشته ایم.به عنوان یک حرفه ای به گونه ای عمل می کنم که توسط باشگاه های بزرگ استخدام شوم و این هدف من است. سری A من را وسوسه می کند چون ایتالیا و مردمش را دوست دارم و کار کردن در آن جا برایم جالب خواهد بود.

لقبش “El Romano” است: علاقه ات به رم از کی و کجا شروع شد؟ همیشه تاریخ کهن رم و این شهر من را شگفت زده کرده است، باید بگویم که یک تتو هم در این شهر انجام داده ام. شاید به همین دلیل عاشقش شدم و همبازی هایم در گذشته من را به این لقب خطاب کردند.

علاقه به رم: تمایل دارید روزی رم را تمرین دهید؟ تمرین دادن رم بسیار شگفت انگیز خواهد بود و باعث افتخار است. برای من این کار مانند یک رویا خواهد بود زیرا این شهر را دوست دارم و به باشگاه نیز تاریخچه بزرگی دارد.

کوکورلا ،شاگردش در ختافه مورد توجه رم و ناپولی است، برای این انتقال بزرگ آماده هستید؟ آینده درخشانی در انتظار اوست و می دانم آمادگی بازی در یک تیم بزرگ را دارد. شخصیت بزرگی و هوش بالایی دارد وهمچنین تمامی ویژگی های جذب توسط یک باشگاه بزرگ را دارد.

رم سه بازیکن اسپانیایی دارد، نظر شما در مورد آن ها چیست؟ سه بازیکن خارق العاده، بازی کردن در سریA آسان نیست مخصوصا در باشگاهی مثل رم که فشار بالایی را تجربه می کنید.ای کاش من پابلو لوپز، ولار و پرز را در ختافه داشتم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *