حافظ مسلمی 1287 روز پیش
بازدید 26 بدون دیدگاه

رسمی؛جوزف پرفکشن درگذشت

جوزف بواسه پرفکشن به علت سکته قلبی درگذشت.
بازیکن جوان و عضو تیم جوانان(پریماورا) رم که با بازیکنان بزرگ رم همچون توتی و ده روسی تمرین کرده بود، قبلا به عنوان مهاجر به رم آمده بود، مهاجری که در ایستگاه قطار ترمینی شهر رم رها شده بود، امروز در سن 21 سالگی درگذشت. باشگاه رم جوزف جوان را از کمپ و باشگاه پناهندگان لیبرتی نانتس برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست به رم آورده بود.
بازیکن سابق تیم پریماورا جوانان رم، جوزف پرفکشن در سن 21 سالگی به علت سکته قلبی درگذشت. او در سال 2016 از کمپ لیبرتی نانتس به جالوروسی آمده بود، و رم با آغوش باز همچو خانواده از او استقبال کرده بود و حامی او شده بود در پایتخت. جوزف که بدون سرپناه و غذایی برای خوردن در ایستگاه قطار ترمینی شهر رم توسط ایجنتی که به او قول زندگی بهتری داده بود به حال خود رها شده بود و جوزف به لطف فوتبال جایگاه خودش در زندگی را به دست آورد. آخرین تیمی که برایش بازی کرده بود کلوژ رومانی بود.
سه سال پیش رویای تمرین کردن در کنار قهرمانانی همچون توتی و ده روسی و هم بازی شدن با بازیکنانی مثل ژکو و صلاح برای جوزف با دعوت مربی رم یعنی ابتدا اسپالتی و بعدا دی فرانچسکو، به حقیقت تبدیل شده بود؛ و امروز این رویا در هم شکست.

رم در بازی دوستانه با لیبرتی نانتس او را کشف کرده بود، تیمی که متشکل از پناهندگان و پناهجوهای بی سر پناه هست. رم او را به تریگوریا برده بود اما با توجه به قانون فیفا برای جوانان فاقد پاسپورت اروپایی بیشتر از یک سال نمیتوانست او را در تیم خود نگه دارد.
در سال 2016 اولین بازی خود با رم جوانان آلبرتو دروسی به میدان رفت، و یک فصل بازی کرد قبل از اینکه بصورت قرضی به ویچنزا برود.
در سال 2017 او در اینستاگرام خود چنین نوشت:
” یک سال پیش زندگی ام تغییر کرد. رم در قلب من جای دارد”
و این رویایی بود که جوزف تنها توانست آن را لمس کند تا به سختی های دوران کوردکی خود غلبه کند….

روحت در آرامش جوزف…رویایت نا تمام ماند… اما همچون پسری که روزگاری بی سرپناه بود و پناهجو، اما همچون گلادیاتور جنگید و جزوی از خانواده رم شد در یادها خواهی ماند.
بدرود جوزف
😔😢💛💔

#rip #Roma #Amore

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *