مصاحبه توتی در رابطه با عشقی که جاودان شد

فرانچسکو توتی فاش كرد كه در سال 2003 در حال ترک رم بوده و همچنین در نوجوانی خانواده وی در ابتدا می خواستند وی به لاتزیو بپیوندد.

اسطوره جالوروسی پس از فصل 2016-17 به طرز ناراحت کننده ای بازنشسته شد و در 785 بازی 307 گل به ثمر رساند.

اما این کاپیتان 43 ساله به ابتدای کار خود نگاه می کند و نشان می دهد که او می توانست برای رقیبان محلی از جمله لاتزیو بازی کند.

مادرم به خاطر مادربزرگم هوادار لاتزیو بود. من در لودیگیانی بازی می کردم و برادرم ریکاردو با من و پدر و مادرم تماس گرفت تا در مورد دو گزینه من صحبت کنیم. من شک نداشتم که پدر و برادرم از رم حمایت می کردند ، “او به مجله اسپانیایی لیبرو گفت.

وی گفت: “من رم را انتخاب کردم ، اما خانواده ام لاتزیو را ترجیح می دادند زیرا آنها به من پول می پرداختند. خوشبختانه من انتخاب درست را کردم. ”

اما با وجود ترک ورزش به عنوان یک فوتبالیست افسانه ای تک نفره ، توتی فاش می کند که او فاصله زیادی با رئال مادرید در سال 2003 نداشت.

“حداقل دو بار. من یک بار به یاد دارم ، در سال 2003. یک سال از قرارداد من مانده بود. مدیر آن روز های رم،سنسی در مشکلات تیم غرق ده بود و تیم در وضعیت خوبی نبود.”

رئال مادرید مبلغی را برای رفتن به آنجا به من پیشنهاد داد. درمجموع چیزی مثل 20 میلیون یورو یا 25 میلیون یورو و پول زیادی به رم. من 80 درصد مطمئن بودم که خواهم رفت ، زیرا بهترین لحظه ها را با رم نمی گذراندم.

آنها حتی به شماره 10 فیگو نیز به من پیشنهاد دادند ، زیرا او را به اینتر می فروختند. رائول ، کاپیتان و نماد باشگاه مادرید بود که کسی بود که بیشتریندستمزد را در تیم داشت.

هر بازیکنی که وارد می شد باید کمتر از او درآمد کسب می کرد. ایلاری (قبل از اینکه ازدواج کنیم) به من گفت که او کار خود را ترک می کند و او با من همراه خواهد شد.

“در پایان مدیر رم سنسی با من صحبت کرد ، ما همه چیز را روشن کردیم … و من ماندم. این یک انتخاب از روی احساسات قلبی بود. احساس می کردم کاری متفاوت از آنچه که دیگران انجام می دهند باید انجام دهم و بازیکنان دیگر معمولاً باشگاه هایی مانند این را رد نمی کنند.

“من در آن زمان مثل یک بازیکن عالی و در عین حال متفاوت ، احساس سرزندگی کردم. با عشق به پیراهن. بازی با آنها [رئال مادرید] ، متعلق به آن گروه ، خارق العاده بود. رئال مادرید یک تیم عادی نیست ، همه دوست دارند در آنجا بازی کنند. اما رم چیز دیگری است……”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *