مصاحبه آمادو دیاوارا؛از یایا توره تا احساس بازگشت به تریگوریا

مصاحبه آمادو دیاوارا
چگونه این دوره خاص(دوره ویروس کرونا) را اداره کردید؟
“من هم مثل بقیه ، با کمی استرس ، این لحظه را تجربه می کنم. نمی توانم منتظر پایان این دوره بد باشم. من در خانه ماندم و دستورالعمل های دولت را دنبال کردم.”

اوضاع در آفریقا چگونه است؟ آیا با خانواده خود در تماس بوده اید؟
“این ویروس همچنین گینه را تحت تأثیر قرار داده است ، اما به نظر می رسد این وضعیت در حال حاضر تحت کنترل است. من از پدر و خواهرانم شنیده ام که به من می گویند که اوضاع به آرامی در حال حل شدن است. موارد کمتری نسبت به ایتالیا وجود دارد ، اما ویروس هنوز خطرناک است ، اما تحت کنترل است.”

احساس بازگشت به تریگوریا چگونه بود؟ همچنین لازم به یادآوری است که شما یک جراحت داشتید.
“من خوبم. من مشتاقانه منتظر بازگشت به زمین بودم تا با هم تیمی هایم تمرین کنم ، حتی اگر فعلاً به صورت جداگانه تمرین کنیم. من مشتاقانه منتظر بازگشت به تریگوریا و دیدن هم تیمی هایم – حتی اگر از راه دور – باشد هستم و به انجام کارهایی که قبلاً انجام می دادیم برمی گردم.

چه چیزی را در زمان برگشت به تریگوریا دوست داشتید؟
دوباره هم تیمی هایم را میبینم و دلم واقعا برایشان تنگ شده بود.این دوست داشتنی ترین چیز است

شما در ابتدا زیاد خوب بازی نکردید اما بعد خود را به خوبی در سبک بازی فونسکاوارد کردید.
“من یک فصل در ناپولی بودم که در آن تیم کم بازی کردم ، بنابراین می دانستم که وقتی به من فرصت داده می شد باید 100٪توان خود را به رم بدهم. من شروع کردم به یادگیری آنچه مدیر از من و هافبک های دیگر می خواست و بعد شروع کردم به تمرین بیتر و بیشتر.

فونسکا از شما چه می خواهد؟
“او از من می خواهد که با تمرینات به شرایط ایده آل گذشته باز گردم.”

شما به دلیل یایا توره شماره 42 را انتخاب کردید. وی برای فوتبال آفریقا چه اهمیتی دارد؟
“او یک بازیکن عالی و سمبل برای تمام آفریقایی ها بود که در موقعیت خود بازی می کنند. دید و آرامش او را با توپ دوست داشتم. وقتی کودک بودم وبازی او را تماشا می کردم ، دیوانه می شدم.”

شما در میان شک و تردید به رم آمدید. چه زمانی این احساس را پیدا کردید که می توانید جواب انتظار ها را بدهید؟
طبیعی بود وقتی وارد رم شدم ، هیچ گونه پیوستگی به همراه مصدومیت نداشتم. من به جام ملت های آفریقا رفتم که خیلی به من کمک کردند و بعد تصمیم گرفتم تعطیلاتم را کوتاه کنم و شروع به کار با هم تیمی های جدیدم کنم.
آسان نیست که بلافاصله خودم را در یک تیم جدید و نحوه بازی آنها قرار دهم ، اما من منتظر شانس خودم بودم و ثبات پیدا کردم ، هواداران را ناامید نخواهم کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.