آرش رنجبر 1389 روز پیش
بازدید 58 بدون دیدگاه

کلایورت؛دلم برای هواداران تنگ شده

جاستین کلایورت مهاجم تیم رم به تازگی مصاحبه ای با اسکای اسپورت انجام داده است که بخشی از این مصاحبه را با هم می خوانیم :

احساساتت نسبت به این لحظه؟

” من واقعا دلم برای بازی کردن در استادیوم در مقابل هواداران و مشخصا گلزنی تنگ شده است. من دیگر نمی توانم صبر کنم تا دوباره این کارها را انجام دهم. ما به تنهایی در خانه تمرین می کنیم اما بدیهی است که با تمرین در تریگوریا کاملا متفاوت است. ”

از سرگیری مسابقات؟

” بازگشت به عقب و زندگی خارق العاده است. در ابتدا باید شور و احساسات را در زمین بیابیم. هر زمانی دوباره شروع کنیم ، ما خود را برای آن آماده خواهیم کرد. به همین دلیل ما به تمرین برگشتیم و تمرینات را شروع کردیم و منتظریم تا بفهمیم که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت. شاید اولین بازی برای بدست آوردن اعتماد به نفس باشد اما من فکر می کنم سریعا احساسات مورد نیاز را پیدا خواهیم کرد. ”

فصل؟

” ما برای جایگاهی در لیگ قهرمانان اروپا می جنگیم که اگر قرار شد دوباره بازی کردن را شروع کنیم ، مطمئنا هدف ما همین خواهد بود. تیم قادر به انجام این کار است و ما در رده بندی جایگاهی متفاوت با جایگاه فعلی خواهیم داشت. من به شخصه از نحوه بازی کردن خود راضی بودم که متاسفانه همه این اتفاق ها رخ داد. من آماده خواهم بود ، مطمئن باشید. ”

آیا می خواهید بعد از بازکردن کانال یوتیوب ، کار را از روزنامه نگاران بدزدید؟

” نه ، من دوست دارم این کار را برای خودم انجام دهم (می خندد ، یادداشت سردبیر). من می خواهم چیزهایی را که از سرم می گذرند به مردم نشان دهم ؛ اینکه در خارج از زمین چه کاری انجام می دهم ، قبل از بازی چه کار می کنم ، با خانواده ام چه کارهایی می کنم ، از کجا آمده ام. من می خواهم درباره اتفاقاتی که رخ می دهد یا درباره من و دیگر افراد گفته می شود بگویم. من می خواهم این کارها را انجام دهم ، به خبرنگاران می گویم که آنها هم می توانند به کار خود ادامه دهند. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *