آرش رنجبر 1389 روز پیش
بازدید 52 بدون دیدگاه

فالکائو:باید دو اسکودتو میبردیم

فالکائو ، افسانه رمی در مصاحبه با corsport در مورد گذشته خود با جالوروسی صحبت کرده ، قسمت هایی از این مصاحبه را می خوانیم:

پالوتا رم را نفروخت؟

” برای من سخت است که در مورد تیم و وضعیتش بتوانم قضاوت کنم. من دوست دارم رم نیمار را بیاورد ؛ برای تیمم همیشه بهترین ها را میخوام نه هر بازیکنی. اکثر تیفوسی ها از این 9 سال حضور مالک آمریکایی و مدیریت آنها ناامید و دلسرد شده اند. بنظرم کمی هم اشتباه از خود ما هست. ”

منظورتان چیست؟

” نسل ما ذهنیت ها را تغییر داد. محیط و جو را تغییر داد. باعث شد مردم رم به چیزهای بزرگ فکر کنند. وقتی به رم آمدم این جمله نمادین شهر رم را خواندم: رم نباید مورد انتقاد و سرزنش قرار بگیرد بلکه رم را فقط باید دوست داشت.

این از دید هواداران بسیار زیبا بود ، هوادارانی که همیشه از شما حمایت می کنند. اما برای کسی که تیم را مدیریت می کند آزاردهنده وسخت است. یکی از اعضای تیم در رختکن به من گفته بود که چقدر خوب است که اینجا هستی ، حالا دیگر مسئولیت همه چیز را به عهده میگیری. در جوابش گفتم: چرا تا به حال چیزی برنده نشدید؟ در سن 67 سالگی وقتی که تنیس بازی می کنم و می بازم ، احساس می کنم که می خواهم خودم را بکشم. فکرش را بکنید کسی در استادیوم المپیکو مملو از تماشاگر و رمانیست ترس از باخت داشته باشد. ترس از باختن رویای پیروزی را از بین می برد. ”

رم زمان فالکائو از چیزی که می توانست کمتر پیروز شده؟

” بله ، این حقیقت دارد. اما اسکودتویی که باید پیروز می شدیم ، دو اسکودتو بود. می خواهید درباره گل تورونه صحبت کنیم؟ ”

جرات پرسیدنش را نداشتم…

” چرا؟ چون که یکی از بزرگ ترین فاجعه های تاریخ فوتبال است. داور برگامو. به یاد دارید طراح کالچوپولی ، همان کالچوپولی ای که یوونتوس را به سری آ فرستاد ، چه کسی بود؟ همیشه خود او بود. ”

چمپیونزلیگ مقابل لیورپول؟

” افسوس می خورم. دوست داشتم که به سوال در مورد فینال چمپیونزلیگ احساس خوبی داشته باشم. در این بازی هم یک اشتباه داوری تعیین کننده بود. خطای راش بر روی تانکردی روی گل اول که یک هیچ شد. ”

 

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *