کار رم برای جذب تومیاسو سخت شد!

قیمت تومیاسو رم را از این انتقال منصرف کرد؟
مدافع کناری ژاپنی بولونیا که به تازگی به رم لینک شده است ، از طرف باشگاه بولونیا 20میلیون یورو قیمت گذاری شده است که این سبب کنسل شدن تمام احتمالات در مورد انتقال این ملی پوش ژاپنی شده است.

تومیاسو که در بولونیا ظهور کرده و خودش را بخوبی نشان داده تنها با 9 میلیون یورو از سنت توریدن بلژیک تابستان گذشته به بولونیا آمد.
دفاع راست ژاپنی 20 بازی برای بولونیا به میدان رفته در سری آ، دو پاس گل هم داشته در این بازی ها، و یک قرارداد 5ساله با تیمش دارد.
گاتزتا دلو اسپورت به تقدیر و نقد این بازیکن ژاپنی پرداخته ، ملی پوش ژاپنی که 18 بار برای تیم ملی ژاپن هم به میدان رفته و اما طبق گزارشات انتقال این بازیکن تحقق نخواهد یافت.
جالوروسی برای یافتن مشتری و تیم جدید برای ژوان ژسوس دچار مشکل خواهد شد، که علت آن هم به حقوق مدافع برزیلی مربوط است، گویا رم مجبور خواهد شد تا هم با مدافع چپ 34 ساله خود یعنی کولاروف، هم مدافع برزیلی ژسوس ، خداحافظی کند راه های باشگاه و بازیکنان از هم جدا شود، کولارف که به تازگی قرارداد خود را تا ژوئن 2021 تمدید کرده، و رم با جدایی از این بازیکنان خود برای انتقال مدافع کنار از بولونیا امیدوار خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.