حافظ مسلمی 1306 روز پیش
بازدید 21 بدون دیدگاه

سرجیو؛پنالتی که در دربی گرفتم بهترین لحظم بود

ژولیو سرجیو: ” پنالتی ای که در دربی گرفتم بهترین لحظه بود. پائو لوپز بد نیست.”

دروازه بان سابق جالوروسی: “در سال 2010 به مدت 25 دقیقه افت کردیم این به قیمت از دست رفتن عنوان قهرمانی تمام شد. پیش بینی ازسرگیری بازی ها سخت است، هیچ لزوم و اجباری وجود ندارد.”

“در رم 8 سال فوق العاده داشتم”

ژولیو سرجیو درباره دوران حضور خود در جالوروسی که همیشه از آن به خوبی و از دید مثبت نگاه کرده صحبت کرده است. دروازه بان سابق برزیلی مهمان برنامه رادیو موزیکا تلویژن شده و در مورد گذشته و دوران بازی و همچنین احتمالات ازسرگیری مسابقات صحبت هایی داشته:

در مورد ازسرگیری مسابقات:
” پیش بینی در مورد از سرگیری بازی ها و بهبود وضعیت سخت است، در برزیل مخالف این کار هستند، تیم ها تمرینات را از سر گرفته اند اما هیچ اجبار و بایدی در کار نیست. در اروپا که لیگ ها تعطیل و متوقف شده اند و اگر آلمان تصمیم بر ازسرگیری مسابقات و لیگ بگیرد این یعنی اطمینان و این به معنی مطمئن بودن برای از سرگیری بازی هاست.”
عملکرد عالی در دربی:
” دفع توپ مائوری بهترین صحنه بود، اما زیباترین لحظه و بهترین واکنش لحظه پنالتی فلوکاری بود که گرفتم، اون زما با رم به یک رویا نزدیک شده بودیم.”
از دست دادن اسکودتو سال 2010:
“فکر میکنم که در فوتبال شانس وجود ندارد، ما اون موقع تنها 25 دقیقه تمرکزمون رو از دست دادیم و این 25 دقیقه برای تغییر دادن یک زندگی کافی بود. این اشتباه ما بود و این اشتباه به قیمت از دست دادن عنوان قهرمانی تمام شد ؛ قهرمانی ای که برای ما خیلی مهم بود”

موقعی که به رم رفتی:
“در برزیل با زاگو کار کرده بودم، زاگو باهام تماس گرفت و بهم گفت که احتمال دارد منو به رم بفرستد . بصورت تستی و برای کنترل وضعیت تحت نظر مربی وقت رم اسپالتی قرار گرفتم و همه چیز طبق برنامه پیش رفت، و به این شکل تجربه حضورم در رم آغاز شد، واقعا هشت سال فوق العاده داشتم”

در مورد پائو لوپز:
” مربیگری دورازه بانان در ایتالیا با سایر نقاط دنیا متفاوت است. هم من هم آلیسون برای درک فوتبال ایتالیا به زمان احتیاج داشتیم. به محض رسیدن به ایتالیا سریعا در ترکیب اصلی در سری آ بازی کردن آسان نیست، لوپز بد نبوده، اشتباهات در دربی یک حادثه و اتفاق غیر قابل پیش بینی بود. برای نظر دادن و قضاوت عملکرد باید منتظر فصل دوم باشیم، فصل اول صرف خو گرفت با شرایط و سبک فوتبال میشود.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *