لایو لوپز با اینستا باشگاه

پائو لوپز:”خیلی خوبه که به تریگوریا برگشتیم، میتونیم از بوندسلیگا برای شروع مجدد فوتبال الگو بگیریم.”

پائو لوپز مصاحبه با صفحه رسمی رم در اینستاگرام داشته که در ادامه صحبت های این بازیکن اسپانیایی را خواهیم دید.

نظرت در مورد برگشت به تمرینات چیه؟
“بعد مدت زیادی حس خوبی داره که به تریگوریا برگشتیم اگرچه که اوضاع مثل گذشته نیست. لباس های تمرین رو به تن می کنیم و مستقیم به زمین میریم، هر بار همدیگر را میبینیم از ماسک استفاده میکنیم و ملزم به رعایت سایر استاندارد ها هستیم.”

در این موقعیت شما دروازه بان ها چه کاری انجام می دهید؟
“تیم به سه گروه چهار نفره تقسیم شده است، هر زمین چهار بازیکن دارد که به صورت دو به دو و دور از هم تمرین می کنند. ساورانی هنگامی که با ما تمرین می کند از ماسک و دستکش استفاده می کند.”

نظرت در مورد شروع مجدد لیگ چیه؟
“مقایسه کوچکی با تصمیم برای خرده فروشی ها دارم: از ۱۸می دوباره شروع به کار کردند. در اول ژوئن رستوران ها بازگشایی شدند. به نظرم نوبت به ما رسیده که با این شرایط کنار بیایم،نه تنها ما فوتبالیست ها بلکه همه مردم. مردم خانواده دارند و باید خانواده خود را تامین کنند، فوتبالیست ها هم جزو همین مردمند و همچنین افرادی که داخل مجموعه باشگاه مشغول فعالیت هستند. این دوماه میتونه به عنوان پیشرفتی برای فصل بعد باشند. میتونیم یاد بگیریم که چطور از خطرها دور بمونیم.”

“بوندسلیگا از هفته آینده رقابت هایش را از سر می گیرد، می توانیم از آن ها یاد بگیریم و با یک ماه تاخیر این کار را انجام دهیم.”

خیلی خوب ایتالیایی صحبت می کنی!
“خیلی خوش شانسم، ایتالیایی به زبان اسپانیایی و کاتالانی بسیار نزدیک است. به محض اینکه به اینجا رسیدم به مدت دو ماه در حال یادگیری بودم که بسیار به من کمک کرد. خوشبختانه در مکالمه تقریبا مسلط هستم.”

نظرت در مورد میرانته و فوزاتو چیه؟
“خیلی خوبن، دو تا از بهترین هم‌تیمی هایی که تا به حال داشتم. میرانته از همان روز اول بسیار به من کمک کرد، فرد بسیار مهمی برای تیم است.”

زندگی در ایتالیا چطوریه؟
“مانند اسپانیا. هر چیزی که بخوای میتونی پیدا کنی مثل غذاهای فوق العاده. رم شهر خیلی قشنگیه.:

تفاوت بین فوتبال ایتالیا و اسپانیا چیه؟
“فوتبال اینجا تاکتیکی تره. مشکل من اینه که هرگز فوتبال ایتالیا رو دنبال نمیکردم. خیلی خوشحالم که در تیمی بزرگ که همیشه برای پیروزی میجنگه بازی می کنم. میتونیم فشار هر بازی رو حس کنیم، دو لیگ مانند هم هستند اما ایتالیا تکنیکی تر است.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.