حافظ مسلمی 1321 روز پیش
بازدید 34 بدون دیدگاه

کوفره؛عاشق رمی ها هستم

لئاندرو کوفره بازیکن پیشین جالوروسی و مربی کنونی باشگاه اطلس مکزیک صحبت های را با Teleradiostereoداشته است که در زیر قرار گرفته ست.

شبکه رادیویی تله رادیو استریو؟

“من اسمشو نشنیدم”

مارادونا چه چیزی از خودش در مکزیک به نمایش گذاشت؟

“دیگو کار بزرگی در سینالوا انجام داد، باشگاهی که در حال سقوط به سری c بود را به فینال و در آستانه صعود به سری Aقرار داد. کارش تجربه درخشانی بود و باعث انگیزه های فراوانی شد.

قوی ترین بازیکنی که باهاش مواجه شدی؟

“می توان گفت فیگو، یک بازیکن خارق العاده بود. یارگیری با او و کامورانزی کار بسیار سختی بود.”

کوفره به چه مربی بدل شده است؟ کدام مربی بیشترین درس را به تو داده است؟

“خودم را مربی مهربان می دانم، سعی میکنم با بازیکنان رابطه نزدیکی داشته باشم. نباید با بازیکنا دوست شوی اما مربی باید نسبت به مسائل تیم حتی مسائل خارج از زمین آگاهی داشته باشد. افراد متخصص زیادی رل میشناسم مثل پکرمن، کاپلو افرادی که چیزهای زیادی می شود از آنها یاد گرفت. خیلی به پراندلی ، اسپالتی و بیلسا علاقه دارم، از افرادی که تحت هدایتشون بودم مسائل زیادی آموختم.”

دنیله ده روسی: تصورت از او روی نیمکت چیست؟

“او یک رهبر در زمین و حتی خارج از زمین بود. او خیلی خوب عمل خواهد کرد، البته باید مطالعه کند باید بسیار آماده شود‌چون در مقایسه با بازیکن بودن مربی بودن کار آسانی نیست.”

به سرعت فونسکا سعی دارد ذهنیت برنده را با خودش بیارد. به نظرت رم در کوتاه مدت می تواند بنای موفقیت را بسازد؟ “امیدوارم به شدت امیدوارم. از فونسکا خیلی خوشم می آید ،کار فوق العاده ای دارد انجام می دهد.مربی هست که ریسک می کند ولی می داند چطور از تیمش بازی بگیرد. ترکیب رم قابل تشخیصه، به نظرم فونسکا با بازیکنان و هواداران همدلی فراوانی دارد.”

نظرت در مورد دربی یازدهم چیه؟

“شاخ ها؟( با خنده) اشتباه کردم، اما روح بیدارشده هواداری رم بود. در آن بازی زیادی احساسی شدم ،رفتار مناسبی نبود اما خوشحالم که هواداران رم آن رفتار کودکانه رو به یاد دارن.”

از اینکه در زمانی که رم داشت خودش رو به ایتالیا تحمیل میکرد ترکش کردی؟

“آره خیلی . رفتنم اشتباه بود، یک اشتباه بزرگ چون هنوز هم خودم رو یک رمی میدونم و امیدوارم روزی برگردم. رم و رمی ها را دوست دارم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *