حافظ مسلمی 1314 روز پیش
بازدید 25 بدون دیدگاه

پیروزی رم در دربی مجازی

حرکت مبتکرانه خیریه “همه بر علیه کووید” بین رم- لاتزیو که با نتیجه 3-1 به نفع رم به پایان رسیده ، حرکتی بود که به کمک آن کمک های مالی برای حمایت از بیمارستان پلی کلینیک تور ورگاتا که در شهر رم با بیماری کروناویروس درگیر است، جمع آوری شده است.

بیش از 21هزار یورو کمک مالی جمع آوری شده در این حرکت خیریه مجازی، که گل های بازی مجازی در پاسخ و تشکر از مجموع کمک کننده ها و حامیان مالی بود که طرفدار تیم شان بودند و در این بازی مجازی رمی ها که 3-1 پیروز شدند ، اکثریت حمایت مالی را داشتند که به دنبال آن رم پیروز بازی شد. همچنین 413 اهداکننده در مجموع این بازی مجازی خیرخواهانه ثبت شده است.
هر دو تیم لاتزیو و رم به این پروژه خیرخواهانه با حمایت هواداران خود پیوستند. جانلوکا مانچینی از جالوروسی و مارکو پارولو و دانیلو کاتالدی از لاتزیو نمایندگان دو تیم در این بازی مجازی خیرخواهانه بودند. همچنین مربی تیم بانوان رم یعنی الیزابت باوانیولی و بازیگران و هنرمندان شهر رم کارلو وردونه و انریکو مونتسانو هم حضور داشتند.
مدافع رمی ها مانچینی در مورد این پروژه اظهار نظر کرد: ” در این روزهای سخت ما باهم کنار هم هستیم، بازیکنان، روزنامه نگاران و خبرنگاران و هنرمندان. در حال انجام پروژه بسیار مفید هستیم، افراد زیادی به چنین چیزی نیاز دارند، پزشکان و پرستارانی که ماه هاست در حال مبارزه هستند.”

مارکو پارولو هم گفت: ” ما داریم پشت سرمون رو نگاه میکنیم و به فکر بقیه هستیم، تمایل بسیاری برای اتخاذ و ادامه این حرکت زیبا و رویایی هست، موقعیت خوبی خواهد بود که شهر را آبی و سفید کنیم. جایگاه های خالی استادیوم؟ پیچیده است، استادیوم پر از طرفدار یعنی آدرنالین، شور و هیجان و احساسات. نداشتن اینها در بازی ها خیلی سخت است، این رو وقتی که در استادیوم خالی از تماشاگر و پشت درهای بسته بازی کردیم حس کردم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران