حافظ مسلمی 1398 روز پیش
بازدید 41 بدون دیدگاه

مانچینی؛احساس می‌کنم مدافع ام

فوتبال متوقف شده اما حرکات خیرخواهانه فوتبالی ها ادامه دارد ، رم و لاتزیو دربی مجازی که هواداران نقش اول آن هستند را ترتیب داده اند‌‌
مانچینی مدافع رم به تازگی مصاحبه ای داشته که در زیر قرار‌ گرفته ست.
“ما با آرامش به زندگیمان در خانه ادامه می دهیم زیرا به ویروس مبتلا نشده ایم و این روز ها پیش خانواده از چیز هایی لذت میبرم که شاید قبلا لذت نمیبردم، مدتی است تمرینات را در خانه ادامه میدهیم ، فوتبال همه چیز ماست و نمیتوانیم آن را چون در خانه ایم متوقف کنیم زیرا ما برای فوتبال زندگی میکنیم تا طرفدارانمان شاد شوند.”
درباره خیریه و بازی مجازی؟
“ما (ورزشکاران خوانندگان روزنامه نگاران و …) یک کار بسیار مفید انجام میدهیم ، پزشکان و پرستاران ماه ها در جنگ هستند و ما باید در خانه بمانیم و من این دربی مجازی را دنبال میکنم،دربی را باید برد و خوشحالم که ما در صدر هستیم.”
احتمال قهرمانی لاتزیو
“ما در ژانویه آمار بدی داشتیم اما در حال بهبودی بودیم و هدمان کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است.”
فوتبال بدون تماشاگر؟
“این احساسات زیادی را از بین می برد زیرا فوتبال نمایش است. هواداران شما را به خوبی هدایت میکنند و اینگونه آنها را از دست خواهیم داد، اما نکته اساسی این است که با خیال راحت شروع کنیم و امیدوارم که همه اینها فقط به یک خاطره بد تبدیل شوند.
شما هم به عنوان مدافع و هم به عنوان هافبک بازی می کردید …
من در کودکی هافبک بازی کردم. تا سری B که در اکتبر گذراندیم من مدافع بودم. سپس مربی مرا به خط میانی برگرداند و خیلی خوب پیش رفت.”
آیا هنوز خود را مدافع می دانید؟
“وقتی یک بازیکن می تواند چندین نقش بازی کند ، یک ویژگی است. احساس می کنم بیشتر مدافع هستم زیرا فکر می کنم هنوز جای پیشرفت در آن نقش را دارم. در خط میانی فکر می کنم که نمی توانم آنقدر پیشرفت کنم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *