حافظ مسلمی 1322 روز پیش
بازدید 23 بدون دیدگاه

لایو توتی و اسپوزیتو بازیگر ایتالیایی

توتی و سالواتوره اسپوزیتو بازیگر فیلم گومورا در لایو اینستاگرام ملاقات کردند. با بیش از ۱۵ هزار تماشاگر که به لایو متصل شدند، آن‌ها از خداحافظی از فوتبال گرفته تا نقش جدید به عنوان نماینده تا از سرگیری فوتبال صحبت کردند.در زیر مهم ترین بخش های این لایو قرار گرفته ست.

اسپوزیتو : قرنطینه را چگونه می گذرانی؟
توتی : “من هنوز خانه را ترک نکردم ، دیگر نمی توانم تحمل کنم. دارم دیوانه می‌شوم. کل دنیا دیگر نمی توانند آن را تحمل کنند. امیدوارم که از ماه می ما بتوانیم به شرایط عادی بازگردیم.”
اسپوزیتو : می توانی درباره مسیر جدید خود به ما بگویی؟
توتی : “زمانی که ما یکدیگر را در تریگوریا ملاقات کردیم، ویدیویی از تریگوریا منتشر کردم…”
اسپوزیتو : آن لحظه ای از گومورا بود، دقیقا به همان شکل…
“مسیر جدید من مبتنی بر جستجو برای استعدادهای جدید در دنیاست، من اسم نماینده را دوست ندارم و نمی خواهم این کار را انجام دهم. من همیشه سعی کرده ام توتی و کاناواروی دیگری بیابم، به راستی امیدوارم که بسیار باشند. من سراسر دنیا را ارزیابی می کنم و به دقت مورد بررسی قرار می دهم و خودم را آگاه می کنم و امیدوارم که این نقش جدید برایم این نتایج را به ارمغان بیاورد. اما نه تنها برای من، بلکه برای کل دنیای فوتبال.من فکر می کنم آینده خوبی در سینما داشته باشی. من دوستت دارم و از تو ممنونم اما تو را در تلویزیون چک می کنم. هر کس این کار را انجام می دهد. من همیشه یک فوتبالیست بوده‌ام. من زیبا و بازیگوش هستم ، این می تواند مردم را راضی کند اما حرکت به سمت بازیگر بودن مناسب به نظر نمی‌رسد. من بخشی از گومورا را انجام می دهم. ”

اسپوزیتو : ایبرا هم همین را گفته؟

توتی :”او فرسوده‌تر است ، او نسبت به من هیکل بهتری از گومورا دارد.”
اسپوزیتو :”چه مدت طول می کشد تا شما بفهمید که یک فوتبالیست جوان پتانسیل دارد یا نه؟
توتی : “من نمی خواهم مغرور باشم.ممکن است زمان خیلی کمی از من بگیرد. خیلی راحت خواهد بود برای من که افرادی را پیدا کنم که بصورت معکوس و یا از میانه میدان گلزنی می کنند. من به شرایط بدن ، به استپ کردن ، چگونه ضربه زدن با راست و چپ و موقعیت را بررسی می کنم…”
اسپوزیتو :”آیا این درست است که اشخاص خوب می توانند مهارت را حتی از روی دویدن تشخیص دهند؟
توتی : “اگر با پاشنه خود بدوید، آینده چندانی ندارید…موقعیت بدن و هماهنگی بسیار مهم است. اگر یک پرتاب ۳۰ متری انجام دهید ؛ به موقعیت بازیکن نگاه می کنم ، چگونه می تواند آن را استپ کند و آیا او در همان یک یا دو ثانیه همان فکر مشابه من را دارد یا نه. تعداد کمی از آنها در دنیا وجود دارد، من تلاش می کنم و امیدوارم که آنها را بیابم. با این حال، من هنوز هم آن شغل را دارم و پیدا کردن آن کمی زمان می برد.”

توتی : انگار قرار است کسی را ببینید که بازیگر است. چه خواهید دید؟!
اسپوزیتو : “من هنوز درحال یادگیری بازیگری هستم اما یک بازیگر بزرگ خودش را در سکوت خودش می شناسد، چه وقتی که صحبت نمی کند و چه وقتی که بدون صحبت منظور خود را برساند.همچنین به این دلیل که گاهی نگاه کردن بهتر از صحبت کردن است…”
اسپوزیتو : شما می گویید مارادونا تا همین الان قویترین بوده است.؟
توتی : “برای من مارادونا هر معنی ای را می رساند، او فوتبال است.اما اگر من چنین چیزی بگویم، آنها می گویند من متعصبانه حرف می زنم.”

اسپوزیتو :”از نظر فنی می توانید توضیح دهید که چرا او مرد خوبی هم بود؟
توتی : “تفاوت واقعا زمین و مستطیل بازی را رقم می زند. وقتی که وارد می شوید و کارهایی که می کنید که او انجام می دهد، طرف جانبی آن چیزی است که ارزشش را دارد. وقتی که آنجا هستید ، پچ پچ باد را دور می کند. او وارد شد تا سرگرم شود، توپ به جستجوی او رفت، شما می توانید صدای توپ را بشنوید انگار که او نوازشش می کند.”
اسپوزیتو : در سال هایی که شما فوتبالیست بوده اید، چه کسی به غیر از توتی تفاوت را ایجاد می کرده است؟
توتی : فوتبال در گذشته زیباتر از امروز بود. فنی تر بود، طعم دیگری داشت و هوای متفاوتی وجود داشت. شما به استادیوم می رفتید زیرا می دانستید که دیر یا زود چیزی خوبی برای دیدن می تواند بیرون بیاید، همچنین به دلیل اینکه بازیکنان قوی تری وجود داشتند. از سال ۱۹۹۳ که من شروع کردم تا ۲۰۱۷، بازیکنانی همچون گل وجود داشتند. در بلونیا، در برشیا، بازیکنان بسیار قدرتمندی حضور داشتند. پیرلو، باجو، افراد جنتلمن… بازیکنانی که سپس جزو برترین ها شدند که اکنون یافتن آن دشوار است. بارسی، کاستاکورتا، ساموئل، آلدایر… افراد برتر، از سطحی دیگر.”
اسپوزیتو : به نظر شما چه چیزی تغییر کرده است؟ آیا این فقط یک مسأله اقتصادی است یا فوتبال تغییر کرده است؟
توتی ” پرسش اقتصادی بسیار مهم است، همچنین به این دلیل که در ایتالیا خرج کردن و هزینه کردن در ایتالیا یا انگلیس امکان پذیر نیست. بازیکنان برتر برای پیروزی لازم هستند..”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *