حافظ مسلمی 1330 روز پیش
بازدید 21 بدون دیدگاه

تمجید زاراته از ده روسی

مائورو زاراته هم تیمی دنیله دروسی در بوکاجونیورز و رقیب سابق و لاتزیاله کاپیتان رمی ها به نقش مهم دنیله ده روسی برخلاف از دست دادن بازی های زیاد ،در کسب عنوان قهرمانی بوکا اشاره کرده.
زاراته چندین سال در ایتالیا بوده، برای تیم هایی مثل لاتزیو و اینتر و فیورنتینا بازی کرده، و اعتراف کرده که در نبرد کشور ایتالیا با کروناویروس به خانه ها رسیده و جنگ تن به تن بین ایتالیا و کروناویروس اتفاق افتاده.

بازیکن بوکا در مصاحبه با سایت خبری اوله گفت:

“معمولا باهاش صحبت می کنم، یعنی اخیرا هم صحبت کردیم. وضعیت در ایتالیا پیچیده است.غم انگیز هست چونکه سالهای زیادی را در ایتالیا سپری کردم. دوستان و اقوامی اونجا دارم، و خیلی وقتها باهاشون حرف میزنم و در ارتباطم.
برای بهتر شدن و بهبود وضعیت دعا میکنم.ده روسی فقط هفت بازی برای بوکا به میدان رفت، اما درحالی آرژانتین و فوتبال رو ترک کرد که یک مدال و عنوان قهرمانی سوپرلیگا آرژانتین رو بدست آورد.”
“ما در این مورد صحبت نکردیم، دنیله برای ما خیلی مهم بود، هم داخل زمین هم بیرون زمین. هم به عنوان یک بازیکن هم از نظر شخصیتی، از زمان ایتالیا میشناختمش. بارها باهم روبرو شده بودیم در ایتالیا ، من در لاتزیو و دنیله هم برای رم. و حالا به عنوان هم تیمی، چیزی برای گفتن در مورد دنیله ندارم جز چیزهای مثبت.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *