حافظ مسلمی 1333 روز پیش
بازدید 22 بدون دیدگاه

مصاحبه ده روسی با اسکای

کاپیتان سابق رم، دانیله د‌ه روسی با تازگی با اسکای اسپورت  مصاحبه ای داشت که در آن در مورد برنامه‌های آینده و اتفاقات پیرامون بازنشستگی اخیر خود صحبت کرد.

“به عنوان یک فوتبالیست یک راه خاص و غیرمعمول را سپری کردم، اینکه کم پیش می‌آید شما ۲۰ سال در یک باشگاه بازی کنید. اگرچه این اتفاقات دوام طولانی ندارد، به خصوص در رم. امیدوارم روزی مربی تیم رم باشم، اما دراین مسیر باید از اول شروع و پیشرفت کنم.”

“اکنون از بازیکن پا به سن گذاشته، تبدیل به یک مربی جوان شده‌ام. آرامش خودم را حفظ کرده‌ام. امیدوارم و به این فکر میکنم روزی روی نیمکت رم خواهم نشست. و امیدوارم دلیلش به خاطر عملکرد قوی مربیگری‌ام باشد، نه اینکه بازیکن خوبی بوده‌ام. آماده‌ام که در مسیر مربی‌گری قرار بگیرم. همیشه به عنوان یک رهبر شناخته شده‌ام، اما در این راه مواردی بیشتری از این نیاز است: شما باید ترکیب صحیحی در زمین انتخاب کنید، بنای درستی بسازید و قدرت غلبه بر فشار را داشته باشید.”

“باخت تقصیر مربیست و برد مال بازیکنان است. وقتی دراین حرفه قرار میگیرید، باید از بهترین چیزها استفاده کنید، مانند گواردیولا. در ایتالیا هم مربیان خوبی مثل گتوزو و دی‌زربی هستند.”

افسوس در دوران حرفه‌اییم؟
البته، نبردن نبردن جام‌های ارزشمند در رم. مرا متهم به جاه‌طلب نبودن میکنند، اما من جاه‌طلب بردن در جایگاهی بودم که قبلا اتفاق نیفتاده بود. من در آرامش هستم. خیلی از دوران حرفه‌اییم خوشحالم، اما متاسفم که لذت بردن جام را نچشیدم (در رم).

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *