حامد شیرازی 1345 روز پیش
بازدید 20 بدون دیدگاه

مقاله ای مبنی بر انتقال میخیتاریان و اسمالینگ به رم

در فاصله 72 ساعت اخیر در پنجره نقل و انتقالات تابستانی ، آس رم رسماً با دائمی کردن قرارداد کریس اسمالینگ و هنریک میخیتاریان استقبال کرد.

در قرارداد های این بازیکنان هیچ بند دائمی وجود ندارد و رم به دنبال خرید مازاد است.

هر دو مورد با شک و تردید فراوان روبرو شدند. معلوم نبود انتظارات برای مدافع و مهاجم خصوصاً با توجه به انقلاب كه جالوروسی در طول تابستان از آنجا كه آنها از یک مدیر جدید ورزشی و سرمربی جدید استقبال می كردند ، پشت سر خواهند گذاشت یا نه.

شش ماه بعد سریع پیش می رویم و جالوروسی ها هم اکنون می خواهند اسمالینگ و مخیاریان را در این باشگاه بیش از انقضاء معاملات وام مربوطه خود نگه دارند.

کریس اسمالینگ  انگلیسی رسما در تاریخ 30 اوت به جالوروسی پیوست زیرا اوله گونار سولسشائر سرمربی منچستریونایتد نمی تواند به مدافع قول زمان بازی مورد نظر خود را بدهد.

کریس گفت: “این (پیوستن به رم) طی چند روز گذشته ، این فرصت برای من را به وجود آمده است. البته دیروز نشستیم و در مورد آن بحث کردیم. در حال حاضر ما شش مدافع وسط داریم. من نمی توانستم قول بدهم که مثل همیشه بازی کنم. ”

قابل انکار نیست که او از مهره های اصلی فونسکا تا به حال بوده است.

بسیاری از سؤالات پیرامون اسمالینگ در بدو ورود وی در درجه اول مربوط به این است که آیا او می تواند پیشرفت کند یا نه . هرچند بازی او ، تمام این شبهات را برطرف كرده است ، زیرا موقعیت و استعداد تاكتیكی نقاط قوت او بوده است.

بسیاری از همین موارد را می توان برای هنریک مخاریان گفت. اونای امری که در ماه دسامبر توسط آرسنال اخراج شد ، نتوانست زمان بازی قول داده شده را به هنریک بدهد.

پس از اینکه دیگو پروتی ،  در اواخر دوره پیش از مصدومیت از همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد ،او مخفیانه وارد شهر ابدی شد.

و در حالی که او سهم نسبتا خوبی از مصدومیت ها – که او را به 13 بازی در لیگ محدود کرده است – برده است.او در همین تعداد بازی کم ،بسیار خوب بازی کرده است.

میخیتاریان در این فصل 6 گل و 4 پاس گل در همه رقابت ها به همراه دارد در حالی که در انواع مختلفی از پست ها بازی می کند.

با وجود اینکه تمام لیگ ها به دلیل ویروس کرونا در تعویق هستند ، شکی نیست که رم امیدوار است که هر دو بازیکن می توانند با انقضا وام های خود در ژوئن در این باشگاه بمانند.

رم می خواهد هر طور شده آنها را به رم بیاورد.

نقل از جان سولانو

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *