حافظ مسلمی 1439 روز پیش
بازدید 33 بدون دیدگاه

مصاحبه پرز با موندو دپورتیوو

کارلس پرز وینگر اسپانیایی جالوروسی در مصاحبه با موندو دپورتیوو از اوضاع احوال این روزهای خود و ایتالیا صحبت کرده است.
پرز گفت:”من در این روزها از اینکه نمی توانم با دوستانم باشم ناراحت هستم. وضعیت فعلی باعث شده است که کارهای روزمره که به آنها اهمیت نمی دادم را ارزیابی کنم و توصیه های بهداشتی را رعایت کنم.”
“اوضاع فعلی بسیار دشوار است، زیرا از خانه و خانوادم دور هستم،اما من بسیار خوشبخت هستم که یک باغ بهمراه استخر دارم که برای تمرینات و پرت کردن حواسم از اتفاقات اخیر خیلی خوب است. من از این فرصت بوجود آمده استفاده میکنم برای تمرینات و آمادگی بیشتر. ”
روزهای خود را چگونه می گذارنید؟”من از خواب بلند میشوم، صبحانه می خورم و تمرینم را شروع می کنم. من تلاش می‌کنم که آماده بمانم تا هنگام ادامه مسابقات در بهترین فرم خود باشم.”
” باشگاه از ما خواسته است که آرامش خود را حفظ کنیم و صبر داشته باشیم و از همه مهمتر اینکه که خانه را ترک نکنیم. باشگاه اطلاعات بهداشتی خوبی را در اختیار ما قرار داده است و همه جانبه به ما کمک می کند. ”
“از مردم می خواهم که توصیه های بهداشتی را رعایت کنند و در خانه بمانند. هرچقدر بیشتر نکات بهداشتی را رعایت کنیم، باعث می‌شود که سریعتر قرنطینه تمام شود و ما به زندگی خود بر می گردیم و این همان چیزی است که می‌خواهیم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *