حافظ مسلمی 1353 روز پیش
بازدید 22 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا با سایت ligaportugal

پائولو فونسکا سرمربی رم مصاحبه مفصلی با ligaportugal.pt انجام داده که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست
“هفته های سختی را سپری می کنیم. در این لحظه همه در خانه هستیم. مردم متوجه شدند که تنها با ماندن در خانه و قرنطینه موفق به شکست این بیماری می‌شوند. همچنان تعداد افراد مبتلا به این بیماری و مرگ و میر در حال افزایش هست،برای مثال در روز چهارشنبه حدود پانصد نفر جان خود را از دست دادند. نگرانی بزرگی بوجود آمده است و همه در تلاش برای مقابله با این بیماری هستند. باید در این لحظه به قوانین وضع شده احترام بگذاریم و آنرا رعایت کنیم. ”
“در حال حاضر، دولت در نظر دارد مدت زمان قرنطینه که تا سه آوریل بود را تمدید کند.کنترل ها به طور فزاینده ای سختگیرانه شده است. گفته می شود که ایتالیا عامل شیوع کرونا در اروپا است اما من اتحاد ایتالیایی ها را می بینم که برای شکست این بیماری بسیج شدند.همه خیلی به قوانین متعهد هستند و من اعتقاد دارم و امیدوارم که همه چیز بهتر شود و بتوانیم در این نبرد پیروز شویم. ”
” من با خانواده در خانه هستم. بیشتر غذا میخورم اما برای حفظ سلامتیم ورزش هم میکنم. من زمان زیادی را با خانواده ام سپری می کنم و برای یک مربی فوتبال که کمتر وقت خالی دارد،زمان مناسبی برای بودن با خانواده است. من از زمانم برای سپری کردن زمانم با پسرم و همسرم استفاده میکنم و کارهایی که معمولا وقتش را ندارم انجام می‌دهم. ”
“نمی دانیم که تا کی تمرینات لغو است. با این شرایط  پیش بینی کردن زمان شروع تمرینات و لیگ. سخت ست. ما در تلاش هستیم تا فعالیت های بدنی بازیکنان را کنترل کنیم، تجهیزات لازم را به آنها دادیم. هرکس برنامه‌ خاص غذایی دارد و وزن و غذا آنان را کنترل می کنیم. رم یک باشگاه سازمان یافته در تمام سطوح است و با نظارت بر تیم کار فوق العاده ای را انجام می دهد.”
وضعیت پرتغال؟” من وضعیت آنها را دنبال میکنم زیرا خانواده ام برایم مهم است. شرایط پرتغال با ایتالیا قابل قیاس نیست. ویروس در ابتدای شیوع هست. دولت اقدامات صحیحی را انجام داده است تا از رسیدن به ارقامی که در ایتالیا شاهد هستیم، جلوگیری کند.میخواهم به هم وطنانم بگویم که برای شکست این بیماری باید تلاش کنیم و این عمل به هریک از ما بستگی دارد.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *