حامد شیرازی 1361 روز پیش
بازدید 18 بدون دیدگاه

کمک مالی رمی ها به کرونا

مدیر رم ، جیمز پالوتا ، امروز ، مبلغ ۵۰۰۰۰ یورو به یك بیمارستان ویژه رم  که در خط مقدم مبارزه با بیماری كرونا  در ایتالیا ست اهدا كرد.

کمک مالی پالوتا توسط Roma Cares ، بنیاد باشگاه ، مطابقت داشت ، بدین معنی که برنامه جدید GoFundMe در حال حاضر با 100،000 یورو از 500،000 یورو که می خواهد، دارد.

با بیش از 10،000 مورد و شمارش ، ایتالیا هم رتبه دوم مرگ و میر گزارش شده و هم تعداد موارد آلوده تایید شده Covid-19 در جهان را پشت سر گذاشته است ، تنها در پشت چین.

در حقیقت ، با بیش از 820 تلفات ، تعداد کشته شدگان ایتالیا به طور قابل توجهی بیشتر از سه کشور بعدی است که به سختی وارد کشور شده اند – ایران ، کره جنوبی و اسپانیا.

در حال حاضر ، خدمات بهداشتی رم  برای جمع آوری منابع مالی مورد نیاز برای کمک به بیمارستان لازارو اسپلانزانی در رم برای مقابله با این بحران ست.

رئیس جمهور رم ، جیمز پالوتا گفت: “این یک مسئله جهانی است اما ایتالیا در حال حاضر واقعاً رنج می برد و باید به آن کمک شود.”

“در ورزش همیشه ما درباره قهرمانان صحبت می کنیم اما قهرمانان واقعی اکنون پزشکان و پرستارانی هستند که هر ساعت بیدار برای نجات جان افراد آلوده کار می کنند. در حال حاضر ، بیمارستان لازارو اسپالانزانی در رم به کمک ما نیاز دارد.

“خودم و همه در آ.اس رم و در Roma Cares ، مفتخریم که از پزشکان و پرستاران بیمارستان لازارو اسپلانزانی  حمایت می کنیم و اگر حتی ۵ یورو نیز اهدا کنید ، می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.”

بیمارستان رم مرکز اصلی نبرد ایتالیا برای نجات جان افراد آلوده به این بیماری در سرتاسر کشور است. در بین اولین مواردی که توسط بیمارستان تحت درمان قرار گرفت ، دو جهانگرد چینی بودند که به ویروس در وطن خود مبتلا شده اند و اکنون در حال بهبود هستند.

با توجه به شرایط اضطراری ملی ، پولی که امیدواریم با کمک شما عموم مردم جمع شود ، برای خرید تجهیزات تشخیصی بالینی برای بیمارستان جهت بهبود مراقبت از بیمار آلوده و لوازم ضروری برای تسهیل کار پزشکان و پرستاران مورد استفاده قرار می گیرد.

در آخر باید گفت عزیزم مراقب خودت باش،در شرایط فعلی و با توجه به سرعت انتشار ویروس حتی در دوره ی خاموشی،مریض شدن خودت،به معنای مریض شدن خانواده ات هست.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *