حافظ مسلمی 1363 روز پیش
بازدید 24 بدون دیدگاه

مصاحبه توتی با ایل مسجرو

از 13ام مارس به لطف سریال سلبریتی هانتد که اولین سری ساخته شده براساس واقعیت در ایتالیا توسط شبکه آمازون اوریجینال است، با یک فرانچسکو توتی متفاوت روبرو خواهیم شد. ریلیتی شو که قبلا هرگز شاهد چنین سری ای نبودیم، سری ای که از 8 وی آی پی از رم و تیمی متشکل از شخصیت های حرفه ای .
کاپیتان ابدی جالوروسی که از اپیزود اول بعنوان یک استراتژیست انتهایی ظاهر خواهد شد. حتی در شغل جدید یعنی بازیگری هم انتخاب هایی بر اساس قلب و احساسات خود خواهد داشت: “دو ورژن متفاوت از من را خواهید دید، دو شخصیت متفاوت. انتخاب ماندن در رم تا ابد یک عشق خالص بود، استراتژی لازم نبود. اینجا در فیلم، بله، لازم است تا گرفتار نشوید. سرگرم کننده بود اما راحت نبود.”

“انتخاب برای ماندن در رم برای همیشه عشق خالص بود .شما در فیلم می توانید مرا در حال فرار از رم ببینید ، اما از رم هرگز.لحظه ای بود که من واقعاً نزدیک به بازنشستگی بودم ، اما نگوید. من در حال فرار هستم. این یک احترام به هواداران و پیراهن است ، من هرگز این کار را نکردم ، هرگز به باشگاهی که اینقدر به من  لطف کرد،خیانت نمی کنم. رم هنوز هم بخشی از توتی است، به همین دلیل ، انقلاب قریب الوقوع در راس رم باعث گفتن چیز هایی می شود.اگر یک تماس از فردکین بیاید؟ خب من قطعاً با او صحبت خواهم کرد. من آن را ارزیابی خواهم کرد ، در زندگی هرگز نگو هرگز …”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *