حافظ مسلمی 1458 روز پیش
بازدید 49 بدون دیدگاه

پیش بازی؛کالیاری-آ.اس رم ۲۰:۳۰

در هفته بیت و ششم سری آ رمی ها در دیداری خارج از خانه به مصاف کالیاری خواهند رفت.پلگرینی،پروتی‌ و دیاوارا غایبین رم هستند.از طرفی گفته می شود ژکو نیمکت نشین خواهد بود و کالینیچ در نوک خط حمله جای خواهد گرفت. در زیر مهم ترین آمار پیش از دیدار امروز قرار گرفته ست.

رم و کالیاری تا کنون ۷۹ بار در سری آ مقابل هم قرار گرفته اند. در این میان سهم رم ۳۴ برد، ۲۷ تساوی و ۱۸ شکست بوده است.

کالیاری پس یازده بازی شکست ناپذیری بین فصول ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲ در ۴ مورد از شش دیدار اخیر متحمل شکست شده است و همچنین دو بازی دیگر با نتیجه ۲-۲ به اتمام رسید.

آخرین پیروزی کالیاری مقابل رم به فصل ۲۰۱۲/۱۳ باز می گردد که در آن بازی جالوروسی با نتیجه ۴-۲ بازی را واگذار کرد.در ضمن، رم در١١ بازی آخر خود مقابل کالیاری بازنده نبوده است (٧برد و ۴تساوی).

هر دو تیم تا اینجای فصل موفق به ثبت ۸ گل از روی ضربات سر شده اند و فقط اینتر کونته با یازده گل آماری بهتر از این دو تیم را داراست. همچنین ژکو با ۵ گل با سر بهترین آمار را بین بازیکنان رم در اختیار دارد.

اگر ژکو در دیدار امروز موفق به گلزنی شود، به صدمین گل خارج از خانه خود در پنج لیگ معتبر اروپایی دست می یابد.

فرانچسکو توتی با ۱۴ گل زده مقابل کالیاری از این حیث بین بازیکنان رم رکورددار است و پروتا و بالبو، هرکدام موفق به ثبت ۶ گل مقابل کالیاری شدند. در ضمن در بین بازیکنان فعلی کولاروف و فازیو با دو گل زده بیش از هر بازیکن دیگری گلزنی کردند.

در طی فصول اخیر ماتیا دسترو بازیکن فعلی کالیاری موفق به ثبت هتریک مقابل کالیاری در فصل ۱۳/۱۴ شد که با پیروزی ۳-۱ تیم پایتخت همراه شد.

رولاندو ماران سرمربی کالیاری اصلا رکورد خوبی مقابل جالوروسی ندارد. در ١٢بازی اخیر تنها یک بار با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرده است و در مقابل رم مقابل تیم ماران، ۵ مرتبه پیروز شده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *