حافظ مسلمی 1374 روز پیش
بازدید 28 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد با کالیاری

پائولو فونسکا پیش از دیدار مقابل کالیاری در کنفرانس مطبوعاتی شرکت‌ کرد.صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

تیم چگونه است؟

“تیم خسته است. بعد از یک بازی سخت در یک زمین دشوار زمان زیادی برای بهبودی نداریم. ما خوب تمرین کردیم ، اما به نظر می رسد بازیکنان با انگیزه و اطمینان هستند.”

جردن ورتو و دیگو پروتی چگونه هستند؟

“پروتی ۱۰۰٪ آماده نیست‌ و بهبودی برای او دشوار خواهد بود.ورتو  با وجود مشکل کمی که در پا دارد،شرایط مناسبی دارد.او اکنون در حال تمرین است.”

این 36مین بازی فصل رم خواهد بود ، در حالی که تنها 27مین مسابقه کالیاری خواهد بود ، آیا این فاکتور مهمی ست؟

“تعداد بازی ها در حال حاضر مهم نیست.مهمترین زمان بازیابی بین مسابقات است. ”

با توجه به غیبت آمادو دیاوارا ، به نظر می رسد رم با سرعت زیاد مجبور به بازی می شود. آیا تیم شما قادر به بازی در چنین ریتمی است که در حال حاضر با آن پیش می روید؟

“ما همیشه می خواهیم در هر مسابقه با ریتم سریع بازی کنیم. آمار نشان می دهد ما تیمی هستیم که زمین از مسابقه را در اختیار داریم.به همین دلیل مدیریت بازی ها و همچنین توانایی ما  مهم ست.. ما نباید به راحتی موقعیت حمله را از دست دهیم. ”

چرا همیشه برای رسیدن به رتبه چهارم اعتقاد دارید؟

“اول از همه،چون من آدم مثبت و خوش بین هستم. شانس خوبی داریم و فکر نمی کنم آتالانتا حداکثر امتیاز را تا پایان فصل کسب کند ، اگر چه مطمئناً باید بهتر عمل کنیم. تیم معتقد است که ما می توانیم این کار را انجام دهیم و به همین دلیل من اعتقاد زیادی به بازیکنانم دارم. ما باید تلاش کنیم تا تلاش کنیم تا به هدفمان برسیم.”

میزان آمادگی بازیکنان تا چه اندازه تحت تأثیر این واقعیت است!

“ما در مورد آن زیاد صحبت کرده ایم و من نمی خواهم که این بهانه ای شود. من در مورد آن صحبت کردم ، در مورد آن سؤال کردم و با حقیقت پاسخ داده ام.در همان وضعیت بدنی قرار دارد که به بازی انجام شود. این ایده آل است که حداقل 72 ساعت فرصت بازیابی بازیکنان را داشته باشیم. ”

بسیاری از بازی ها به دلیل وضعیت دشوار ایتالیا به تعویق افتاده است. آیا با آن موافقید یا می خواستید هر مسابقه را به تعویق بیندازید؟

” اول از همه،من می خواهم بگویم که مقامات در این زمان دشوار سعی می کنند بهترین تصمیم را بگیرند و من به آنها ایمان دارم. آنها مطمئناً تمام توان خود را انجام می دهند. بدیهی است که از نظر اینجا می توان مشکلی ایجاد کرد.”

آیا آمارهای مالی باعث عدم اطمینان در رختکنشده است؟ آیا مذاکرات واگذاری روی سطح عملکرد بازیکنان تأثیر گذاشته است؟

“من یک اقتصاددان نیستم ، مربی هستم و نمی توانم درباره ارقام صحبت کنم. مذاکرات این باشگاه بر بازیکنان تأثیر نمی گذارد.”

آمادو دیاوارا و لورنزو پلگرینی چگونه هستند؟

“لورنزو خوب عمل می کند و از مصدومیتش بهبود می یابد. دیاوارا روز به روز در حال بهبود است. امیدواریم او به زودی در دسترس تیم باشد. بسته به اینکه هفته آینده او چگونه انجام می دهد ، فکر می کنم ممکن است او آماده بازی بعد باشد.”

آیا شما موفق خواهید شد جریان هجومی را به بازی تیمی که در آغاز فصل دیده می شد ، برگردانید؟

“ما می خواهیم نمایش هایی درست مانند نمایش مقابل لچه داشته باشیم. این وضعیت متفاوت با خنت بود ، اما ما همیشه سخت تلاش می کنیم تا بسیار حمله کنیم.”

آیا فرصتی برای استراحت ژکو وجود دارد یا نیکولا کالینیچ در دسترس نیست؟ خاویر پاستوره چگونه است؟

“ما در حال تلاش برای بازگشت پاستوره هستیم و او در هفته گذشته خیلی بهبود یافته است ، بنابراین خواهیم دید که او چگونه پیشرفت می کند. در مورد ژکو،می تواند استراحت کند ،می توانم به شما بگویم که کالینیچ از ابتدا در ترکیب قرار خواهد گرفت.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *