حافظ مسلمی 1374 روز پیش
بازدید 21 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد با خنت

پائولو فونسکا سرمربی آ.اس رم پیش از دیدار مقابل خنت در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نمود و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد ه که در زیر درج شده ست.

الكساندر كولاروف در هر دو بازی اخیر شما 90 دقیقه بازی كرده است ، در مقابل خنت در دیدار رفت و سپس مقابل لچه!. آیا او می تواند برای سومین دیدار متوالی در ترکیب باشد؟

” فردا خواهیم دید،اما کولاروف می تواند بدون هیچ مشکلی سه مسابقه متوالی بازی کند.”

این یک مسابقه بزرگ برای خنت ست. چه نوع بازی انتظار دارید؟

“این یک بازی بزرگ برای ما است،ما می خواهیم به دور بعدی صعود کنیم.مهمترین چیز برای ما تمرکز بر روی نوع بازی است. ما باید با جاه طلبی بازی کنیم  باید  تصور کنیم  که بدون گل هستیم. ما باید مانند دیدار گذشته با شجاعت بازی کنیم.”

“ما می دانیم که این یک بازی دشوار خواهد بود.آنها فردا انگیزه بیشتری دارند. ما باید تمرکز کنیم زیرا این یک بازی مهم برای ماست.”

به نظر می رسد در اروپا تیم هایی که حمله می کنند ، تیم هایی هستند که به مراحل بعد می روند. این رویکردی است که شما همیشه از آن استفاده می کنید ،آیا فردا یکسان خواهد بود؟

“بله ، ما نمی توانیم فقط به فکر دفاع باشیم. شما فقط نمی توانید روی آن تمرکز کنید.می خواهیم به روشی که همیشه انجام می دهیم بازی کنیم. ما می دانیم که باید در بازی هایی مانند این امتیاز بگیریم و آن کاری را انجام دهیم که باید به روشی که همیشه انجام می دهیم بازی کنیم،در نیمه آنها و نه در اختیار ما. این همیشه یکسان است ما به جاه طلبی نیاز داریم. مهم است که فردا گل بزنیم. ”

آیا چیزی را نسبت به دیدار رفت چیزی را تغییر می دهید؟
“ما می دانیم که خنت همانطور که در رم نشان دادند  تیم بسیار خوبی است. آنها قوی و نیرومند هستند.می خواهند برنده شوند و بازیکنان خوبی نیز  دارند. سخت خواهد بود. ”

 

هیچ تیم ایتالیایی در این رقابت ها با چنین نام ( لیگ اروپا) به فینال نرسیده ست و هرگز از مرحله 1/16نهایی هم صعود نکرده اند.آیا فرصتی برای شکست این طلسم ست؟
“من دوست ندارم برنامه های آینده زیادی بسازم. ما نمی توانیم بیش از حد در مورد آینده فکر کنیم.باید به دیدار فردا توجه کنیم. بازی بعدی همیشه مهمترین است، اما من احساس می کنم که این تیم آرزوی پیشرفت و رسیدن به مرحله بعدی را دارد. “
آیا رم هنوز فاقد آن قدرتی است که از تیمی مثل آتالانتا می بینیم آیا این یک مسئله فیزیکی ست؟
“ما روش های مختلفی برای بازی کردن داریم. آتالانتا سالهاست که در کنار هم هستند و به سبک دیگری بازی می کنند. آنها تیم بسیار خوبی هستند ، اما ما نوع دیگری از فوتبال را بازی می کنیم. من شیوه بازی جانبی جاسپرینی را دوست دارم ،با وجود این که ایده من در فوتبال متفاوت است. ما می توانیم سریعتر در حمله قرار بگیریم و موارد بسیاری وجود دارد که می توانیم آنها را بهبود بخشیم ، اما ما فقط در آغاز یک فرآیند هستیم و موارد بسیاری وجود دارد که می توانیم در آنها بهتر شویم. من مطمئن هستم که در آینده ما بدون هیچ شک تردید در حمله خیلی خیلی بهتر خواهیم بود. ”

وقتی در سال 2016 سرمربی گری شاختار را بر عهده داشتید با خنت روبرو شدید. فکر می کنید این باشگاه از آن زمان رشد کرده است؟
“این تیم متفاوت است. آنها مربی دیگری هم دارند و او سبک بازی خود را تغییر داده است. آنها به وضوح دو تیم متفاوت هستند ، اما این تیم به طور قطع از چند سال پیش قوی تر است. ”

ال
Translations of

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *