حامد شیرازی 1380 روز پیش
بازدید 30 بدون دیدگاه

وضعیت بازیکنان رم برای بازی مقابل خنت

فونسکا به طور کلی کار دشواری را در لیگ اروپا دارد.او برای گردش مالی باشگاه و حتی پتراکی هم که شده،باید عملکردی خوب در لیگ اروپا داشته باشد.
و اما وضعیت لورنزو پلگرینی :او که در بازی مقابل لچه در نیمه اول به دلیل مصدومیت تعویض شد،در تمرینات بعد از آن تا به حال شرکت نکرده است.برخی از منابع می گویند که مصدومیت او  جدی است.به نظر می رسد که حداقل او برای بازی با خنت در ترکیب نباشد.او امروز تصویر برداری مغناطیسی انجام داد.به نظر می رسد که هنریک میختاریان باید جای او را بگیرد.البته اخیرا گفته شده که فونسکا از مسئولان رم خواسته تا قارداد او را دائمی کنند.
در سمت چپ هم با توجه به بازی با لچه و تمرینات تیم،به نظر می رسد که جاستین کلایورت از ابتدا در آن پست باشد.البته اگر بازی رم مقابل لچه را با دقت تماشا کرده باشید،دیدید که فونسکا مدام بازیکنان پر کار را تعویض می کرد.
و اما سمت راست:دو گزینه رم برای راست،چنگیز و کارلس پرز هستند.در بازی مقابل لچه،چنگیز در نیمه اول بسیار خوب بود و بسیار تکنیکی عمل میکرد.در نیمه دوم،با ورود کارس پرز به جای چنگیز،او هم نمایش خوبی برابر لچه داشت.او یک نعمت غیر معمول برای رمی ها محسوب میشود.(نقل قول از ایل رومانیستا)
در سوی دیگر سمت راست،یعنی دفاع،فونسکا باید بین سانتون و اسپیناتزولا،یکی را انتخاب کند.گفته شده که اسپیناتزولا اخیرا به فونسکا اعلام کرده بود که می خواهد در سمت چپ و جای کولا روف بازی کند.
منتظر بازگشت دیاوارا در بازی برابر خنت نباشید!!!چرا که حتی اگر مصدومیت بر طرف شده باشد،بر طبق اصول محافظه کارانه،او از روی نیمکت بازی را دنبال خواهد کرد.احتمالا جردن ورتو و کریستانته نیز از ابتدا به میدان خواهند رفت.گونزالو ویلار هم،یکنیروی جوان و جایگزی خوب به نظر می رسد.
در دفاع هم مانچینی و اسمالینگ به کار خود ادامه خواهند داد.البته مانچینی در بازی لیگ برابر کالیاری محروم است.
خلاصه که رم در فرم بسیار خوبی قرار دارد.انگار نه انگار که همین چند روز پیش،آنها در بحران به سر می بردند. با آرزوی موفقیت برای رم💪💪

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *