حافظ مسلمی 1379 روز پیش
بازدید 18 بدون دیدگاه

رم فاتح نبرد جالوروسی ها

4-0 قدمی کوچک در شب های تاریک شهر رم اما قدمی بزرگ برای آغاز روزهای خوش.
یکشنبه عصر به وقت غروب و آسمان زرد و قرمز زیبا بر فراز الیمپیکو و رمی که زیبا بازی کرد تا اولین برد در لیگ در سال 2020 در الیمپیکو رو تجربه کنه! پاسکاری های منظم و کم اشتباه، 542 پاس و دقت 84% ، نکته ای که شاید در حداقل دو ماه اخیر به ندرت پیش اومده بود و اگر هم پیش اومده بود همراه با اشتباهات اسفناک در دفاع و ضدحملات رقبا بوده، که در این بازی اشتباهات در دفاع تقریبا نزدیک صفر بود و ضدحملات و موقعیت های ایجاد شده برای لچه حداقل حاصل اشتباهات رمی ها نبود، لچه 14 بار به سمت دروازه رم شوت زده بودند که تنها 3شوت در چارچوب دروازه پائو لوپز بود، در مقابل رم 26 شوت به سمت دروازه لچه زد که 11 شوت در چارچوب بود، بعد از دسامبر 2017 و 15 شوت در چارچوب دروازه حریف در بازی با اسپال این یک رکورد برای رم بود؛ 11شوت در چارچوب.


رمی ها در برابر لچه رده 16 قرار گرفت که سه بازی پیاپی برنده شده بود قرار گرفتند اما باز هم رم در نوسان بود حتی در بازی ای که با کلین شیت و چهار گل به پایان رسید باز هم رم مواقعی سردرگم بود، آغاز نیمه دوم بخصوص! مشکلی که همیشه رم رو از پا درآورده؛ با وجود مالکیت 55 درصدی توپ رم هرازگاهی کنترل بازی و ذهنیت خودشون از دست میدادند و همین ضعف کافی بود تا رقیب پا به توپ بشه. نقطه ضعف رم در این بازی اشتباهات انفرادی بود که بعضا در پاسکاری ها اتفاق میفتاد، اما در مجموع با مالکیت توپ و میدان و تراکم پاس ها رم تونست موقعیت سازی بکنه؛ ریتم و تمرکز رم در این بازی بالا بود.


سنتر بک های رم نمایش خوبی داشتند، جناح راست رم جایی که به لطف پرز و نمایش قابل قبولش اتفاق خاص بدی نیفتاد در اون سمت، در چپ خط دفاع همچنان کولاروف مشکل ساز هست! با وجود سطح فنی بالا و گلزنی ، اما همچنان چیزی به اسم احترام در ژن این بازیکن کم است، باز هم سوت و هو شنید و بعد از گلزنی تقریبا خوشحالی نکرد و اگر هم کرد با بازیکن ها خوشحالیشو تقسیم کرد، نکته جالب بستن بازو بند کاپیتانی در دقایق پایانی بود که با تعویض ژکو اتفاق افتاد، کوتاه بنویسیم؛ کولاروف لایق این بازوبند نیست!
در وسط زمین رم با پلگرینی و کریستانته کار رو آغاز کرد و بین دو نیمه لورنزو بعلت خستگی عضلانی با کلایورت تعویض شد.
ژکو با گلی که زد به 102 گل در رم و به رکورد مونتلا رسید، حالا ادین در کنار وینچنزو در رده ششم گلزنان رم است. ژکو با یک گل و یک پاس گل نمایش فوق العاده ای داشت. هنریک میختاریان هم با یک گل و یک پاس گل نمایش خوبی داشت و نمره بالایی گرفت. دو گل دیگر رم چنگیز اوندر و کولاروف (روی پاس کارلس پرز) . رم با دقت بالا در تمام کنندگی تونست در خط حمله زهردار باشه. بیشتر حملات رم از پاس های عمقی و وسط دفاع شکل گرفت.


و قطعا مهم ترین مهره رم طرفداران رمانیست بودند و خواهند بود؛ 90 دقیقه بی وقفه تشویق کردند و پرچم های رم رو برافراشته کردند، رم متعلق به رمی هاست.

حال گرگ ها با انرژی بیشتری به سراغ دیدار بعدی که جدال مقابل خنت در بلژیک ست،خواهد رفت.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *