حافظ مسلمی 1461 روز پیش
بازدید 33 بدون دیدگاه

ژکو:برد مهمی بود

ادین ژکو بعد از پیروزی چهار گله که با گلزنی ادین همراه بود در مصاحبه بعد از بازی گفت :”پیروزی مهمی بود، ما از دقیقه اول خوب کار کردیم. ما بعد مدتها در سری آ توانستیم میدان را با یک برد خوب ترک کنیم.ما موقعیت های گل زیادی ایجاد کردیم و مهمتر از همه گلی دریافت نکردیم که باعث بالا رفتن اعتماد به نفس ما خواهد شد.”
آیا شما در فرم خوبی بعد از به ثمر رساندن 5 گل در بازی اخیر ،قرار دارید؟” احساس خوبی دارم، اگر بخواهم صادق باشم در بازی مقابل خنت خسته بودم، اما امروز احساس بهتری دارم. همانطور که گفتم پیروزی بعد از مدت ها بسیار مهم است،بدست آوردن این دو پیروزی آخر اعتماد به نفس ما را برای مسابقات بعدی که اهمیت بالایی برای ما دارد، افزایش داده است.”
عملکرد امروز؟” دوست دارم همیشه اینگونه باشم. گلزنی کنم و برای بازیکنان موقعیت ایجاد کنم. امروز صدمه ای ندیده ام. از پیروزی خواشحال هستیم و ما همیشه به آینده فکر می کنیم.”
پیروزی پنجشنبه مقابل خنت؟” ما برای این پیروزی تلاش فراوانی انجام دادیم. در بازی های اخیر توپ را بسیار از دست می دادیم و امروز توانستیم توپ را در اختیار داشته باشیم. مطمئنا هر پیروزی به ما اعتماد به نفس می‌دهد. پنجشنبه شب با وجود پیروزی خوب کار نکردیم اما به ما این اطمینان را داد که می‌توانیم امروز موفق به پیروزی شویم که توانستیم. ما نسبت به بازی اخیر پیشرفت کردیم و امیدوارم که بهتر هم بشویم.”
” ما اخیرا نتوانستیم بعد برای توپ گیری فشار لازم را بیاوریم. مربی این نکته را به ما گوشزد کرد و فکر می کنم امروز این کار را به خوبی انجام دادیم، اما همچنان باید از جهات مختلف پیشرفت کنیم. می بینید که من خسته هستم (می خندد).امروز ما خوب عمل کردیم اما هنوز باید پیشرفت کنیم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *