حافظ مسلمی 1381 روز پیش
بازدید 16 بدون دیدگاه

پیش بازی؛آ.اس رم – لچه

در چارچوب هفته بیست و پنجم سری آ امشب ساعت 20:45 به وقت محلی رم در در الیمپیکو به مصاف لچه خواهد رفت.

فونسکا خوان خسوس را دعوت نکرده ست اما چتین بعد از چندین مسابقه به لیست بازگشته ست.از طرفی دیاوارا همچنان مصدوم مهم این روزهای رم ست.

در زیر مهم ترین آمار پیش از جدال امشب قرار گرفته ست.

فقط یک برد
در 17 بازی لچه با رم در سری آ ، فقط یک برد داشته اند.(سه بار هم در برابر رم به تساوی رسیدند) این برد به آپریل 1986 برمیگردد.

حس مشابه
بیشترین نتیجه ای که اغلب رم در برابر لچه ثبت کرده نتیجه برد 3-0 بوده. که آخرین برد سه هیچ رم برابر لچه به نوامبر 2008 برمیگرده و پنج بار این نتیجه در تقابل دو تیم رقم خورده.

قدرتمند در برابر پسران تازه وارد
رم از 13 بازی لیگ خود در برابر تیم های تازه صعود کرده به سری آ را با 12 برد پشت سر گذاشته و فقط یک بار باخته، در ماه می 2015 در برابر پالرمو.

زمان تغییر فرا رسیده
رم در 4 بازی سری آ اخیر خود در الیمپیکو رو نتوانسته پیروز بشه، این آمار عدم پیروزی در الیمپیکو بعد از رکورد ضمعیف از ماه مارس 2015 که 7 بازی بدون برد در الیمپیکو بود، بلند ترین مدت زمان به برد نرسیدن در الیمپیکو است.

کاری که باید انجام بشه
لچه در حالی پا به این بازی میگذاره که سه بازی اخیر خود در سری آ رو با برد پشت سر گذاشته، تیم منطقه سالنتو هرگز نتوانستند 4 بازی پیاپی به برد در سری آ برسند. آخرین باری که یک تیم تازه به سری آ صعود کرده از سری ب ، توانست به چنین آمار برد پیاپی دست بیابد، به آپریل 2008 برمیگرده، و این تیم یوونتوس بود (😂🤣👍👌)

گل های تضمینی؟
آخرین بازی تساوی بدون گل لچه در سری آ به آپریل 2012 ، تقابل با چزنا برمیگرده. تنها کالیاری با 49 بازی بعد از آخرین بازی بدون گل در سری آ، در بالاتر از لچه با 32 بازی ، در انتظار یک بازی بدون گل هستند.

برعکس هم
رم امسال در سری آ کمتر از هر تیمی شوت به سمت دروازه خود دریافت کرده، 270 شوت، این درحالی است که لچه بیشتر از هر تیمی در سری آ شوت به سمت دروازه دریافت کرده؛ 445 شوت ، برابر با برشا.

ابتدای آغاز بازی
لچه تنها تیم سری آ است که در 15 دقیقه آغازین بازی هیچ گلی در این فصل دریافت نکرده.

عبور از خط
لچه بیشترین نفوذ موفقیت آمیز داشته این فصل، 26.1% ، بیشتر از هر تیمی در 5 لیگ معتبر اروپا این فصل.

مرد پاس گل
لورنزو پلگرینی تا اینجای فصل سری آ توانسته 8 پاس گل بده، بعد از محمد صلاح در فصل 2016-17، تنها بازیکن رمی است که در مسیر رسیدن به تعداد دو رقمی در پاس گل است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *