حافظ مسلمی 1385 روز پیش
بازدید 24 بدون دیدگاه

تعویق مسابقات سری آ

کروناویروس سری آ را متوقف کرد: بازی های دو منطقه لومباردی و ونتو لغو شد.
آتلانتا-ساسولو ، ورونا-کالیاری و اینتر سمپدوریا برگزار نخواهد شد. این خبر از وزارت کشور ایتالیا توسط نخست وزیر کنته اعلام شد، درست بعد از تصمیم وزیر ورزش ایتالیا اسپادافورا.

توقف سری آ بخاطر کروناویروس. این حکم در کابینه وزرا ایتالیا و توسط وزیر ورزش وینچنزو اسپادافورا در پی اولین مورد شیوع این بیماری در ایتالیا گرفته شد و ابلاغ گردید.
در پایان روز پرتلاش و پر جنب و جوش هیئت وزرا با بیانیه نخست وزیر جوزپه کنته همراه بود: ” وزیر ورزش تصمیم خود برای لغو فعالیت ها و مسابقات ورزشی برنامه ریزی شده برای امروز در دو منطقه لومباردی و ونتو ، اعلام کرد ”
به همین علت، سه بازی لیگ: آتالنتا-ساسولو ، ورونا-کالیاری و اینتر-سمپدوریا لغو شده و به زمان دیگری موکول خواهند شد . طی نامه وزیر به مالاگو رییس کمیته ملی الیمپیک که قبلا از دولت درخواست کرده بود : تمام رویدادهای ورزشی و مسابقات ورزشی در منطقه لومباردی و ونتو در یکشنبه 23 فوریه لغو شوند” این حکم به تمام رشته های ورزشی ابلاغ شده است. این حکم برای دو منطقه درگیر شیوع بیماری تمدید نشده بوده، مگر اینکه همان ورزشکاران از مناطقی که بعنوان مناطق درگیر با شیوع بیماری مشخص شده باشند.
تاکنون در ایتالیا 2 نفر بر اثر کرونا جان باختند، یکی 78 ساله از پادوآ و دیگری زن 75 ساله در کودوینو، این در حالیست که تعداد مبتلایان در ایتالیا در حال افزایش است، 79 نفر در لومباردی ، ونتو و پدمونت: 74 مورد مثبت که 54 نفر از این تعداد فقط در یک منطقه یعنی لومباردی است، 17 نفر در ونتو، دو نفر در امیلیا رمانیا، دو نفر هم در استان لاتزیو(که یکی از این دو مورد دیروز مرخص شده از بخش مراقبت ویژه ویروسی) و یک نفر هم در پدمونت. از مجموع این تعداد 33 نفر با تثبیت علایم بیماری در بیمارستان بستری شدند، 18 نفر در مراقبت های ویژه هستند و 11 نفر هم در قرنطینه خانگی.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *